Evlilik Hakkında Her Şey dizisi final mi yapıyor? Fox TV üzücü haberi duyurdu

Fox TV’deki düşük reytinglere karşın, ağırlıklı olarak hanım seyirci kitlesi tarafınca sevilen Evliliğe Dair dizisi, dizinin final yapmasından korkuyor. Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Çevrimiçi Olarak Bitecek mi? Araştırmaları toplumsal medyada görünmeye devam ediyor. Peki sevilen dizi final mi? İşte sevilen ve merakla beklenen dizinin final yapmış olup yapamayacağına dair bilgiler.

Fox TV’deki düşük reytinglere karşın, ağırlıklı olarak hanım seyirci kitlesi tarafınca sevilen Evliliğe Dair dizisi, dizinin final yapmasından korkuyor. All About Marriage serisi online olarak finale duracak mı? Araştırmaları toplumsal medyada görünmeye devam ediyor. Peki sevilen dizi final mi? İşte sevilen ve merakla beklenen dizinin final yapmış olup yapamayacağına dair bilgiler.

Evlilikle İlgili Her Şey Final mi?

İzleyiciler, aşkla izledikleri All About Marriage dizisinin final yapmış olup yapamayacağını merak ediyor. Final olacağından korkan seyircileri sevindirecek bir haberimiz var. Dizi final olmayacak. Bunun sebebi dizinin büyük ses getirmesi ve yurt haricinde da izlenmesidir. Bundan dolayı dizi final yapamayacak.

FOX TV

Rakip Üç Kızkardeş karakterlerinden değişik olarak, hanım karakterler Evlilik Hakkında Her Şey’de oldukça vurgulu bir halde anlatılıyor. Her hafta yeni bölümleriyle değişik mevzulara yer veren dizinin seyirci kitlesi maalesef pek iyi durumda değil. Fakat artık dizi yerleştiğine nazaran, her hafta istikrarlı ve sadık bir seyirci kitlesi var. Çoğunlukla hanım seyirciler diziyi değişik bir halde seviyor. Bundan dolayı reyting olasılığının düşük olması kamuoyunu endişelendirmiş görünüyor.

PEMBE DİZİ

Daha ilkin birçok dizide ani kararlar alan Fox TV kanalının bu dizide de aynısını yapacağından korkuyorlar. Duyduğu müjdenin yardımıyla tüm korku gitti. Fox Tv bir aksilik eğer olmazsa kesinlikle diziye devam edecek. 2. sezonda ekrana gelmesi beklenen dizi izleyenleri güldürmeye devam ediyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın