Fatih Ürek Hiç Evlendi Mi? Fatih Ürek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Uzun süredir ekranlarda olan müzisyen Fatih Blank, bugün… İbrahim TatlısesIbo Show’a çağrı edilecek. Meşhur isim hakkında: Fatih Siyahlar asla evliliğe ilk adımını attı mi? Fatih Siyahlar kimdir, kaç yaşındalar? sorular soruyorlar.

Fatih Ürek kimdir?

Fatih Ürek, 3 Nisan 1956 yılda Erzurum’da dünyaya geldi. Türk düşlem ve pop şarkıcısı olarak müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli dizi ve filmlerde de rol almıştır.
3 kız kardeşi var. Hemen hemen 1 yaşlarındayken ailesi Bursa’ya taşındı. Genç yaşta müzisyen olmayı kabul eden Fatih Ürek, bir süre Taylan Casino’da çalıştıktan sonrasında İstanbul’a yerleşti.

İlk albümü Yaktı Yaktıt’ı 1993 senesinde çıkaran sanatçı, Rül Müzik’in Bülent Ersoy Sefam Olsun albümünde yer edinen aynı adlı şarkıya yeni bir yoruma da yer verdi. 1995 tarihindeki Sen İki Gözümsün albümünde banal şarkılar ve pop şarkılar da yer aldı. 13 senelik bir aradan sonrasında 2008 senesinde çıkardığı meşhur albümü Sus ile çıkış icra eden sanatçı, bu albümde seslendirdiği “Hadi Hadi” ve “Hush” şarkılarıyla müzik listelerinin zirvesine terfi etti.
Ben aseksüelim, değilim. Öteki taraftan, “Hem adam hem de hanım hepimiz onu sever. Hem erkekler hem de bayanlar benim için tutkulu” birçok tartışmalı izahat yapmış oldu.

.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın