Feride Hilal Akın Kimdir?

Feride Hilal Akın yaptığı cover parçalarla kendisinden sıklıkla söz ettiriyor. Feride Hilal Akın kim? Feride Hilal Akın instagram, sevgilisi, başarıları ve müziği oldukça merak edilen konuların başında geliyor.

Feride Hilal Akın Kimdir?

8 Mart 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul doğumlu olmasına rağmen hayatının büyük bir kısmı Ankara’da geçmiştir. Liseyi de Ankara’da okumuştur. 17 yaşına geldiğinde hayatını tamamen değiştirecek sahne çalışmalarına başlamıştır.

2017 yılına gelindiğinde Feride Hilal Akın artık sahneye girmeye hazır durumdadır. Enbe Orkestrası ile Bilir Mi? adlı parçayı çıkartır. Bu şarkı oldukça beğenilmiştir. Yine aynı yıl Onur Baytan ile Ayrılık Zor ve İmkansız Aşk adlı iki parça daha çıkartır.

Yılın 2018 olması da onun hayatında çok bir şeyi değiştirmez. İlyas Yalçıntaş ile yaptığı Şehrin Yolu parçası büyük bir beğeni toplamıştır. Aynı yıl içerisinde  Hakan Tunçbilek ile Gizli Aşk adlı parçayı yayınlamıştır.

2019 yılına girdiğimizde ise Feride daha cesur adımlar atarak kendi parçalarını yayınlamaya başlar. Yok yok, Kim ve Tutku isimli üç parça sevenlerini beklemektedir. Özellikle Yok yok şarkısı oldukça popüler olur.

Seneler 2020 yi gösterdiğinde Feride Hilal Akın en verimli yılını geçirir. Genellikle ortalama yılda iki ya da üç parça yayınlayan Feride, Bal, Yağmurlar, Zehir Delisi, Rampapam adlı 4 parça yayınlar.

2021 yılı ise onun için üç parça ile geçmiştir. Deprem gibi, İstanbul’da Aşk, Elimde duran fotoğrafın adlı üç parça artık sevenleriyledir.

Takvimler artık 2022’yi göstermiştir. 2022 yılında Bergen biyografisini anlatılan bir film yayınlandı. Feride Hilal Akın bu yıl içerisinde Bergen için saygı albümünü yayınladı.

Feride Hilal Akın Oynadığı Diziler

Feride Hilal Akın oynadığı dizilerle de kendini sevdirmeyi başarmıştır. Show TV’de yayınlanmış Yeni Gelin adlı dizide Şirin karakterine hayat vermiştir.

Feride Hilal Akın Oynadığı Filmler

Onun dizi performansını gördükten sonra bir çok insan Feride Hilal Akın oynadığı filmler şeklinde arama yapmaktadır. Fakat üzülerek belirtmek isteriz ki hiç bir filmde oynamamıştır. 2022’nin bu durumu değiştireceğini umut ediyoruz.

Feride Hilal Akın Kaç Yaşında?

1996 doğumludur. 2022 itibari ile Feride Hilal Akın yaşı 26’dır. Dünya kadınlar günüde doğmuştur bu yüzden Balık burcudur.

Feride Hilal Akın Kardeşi

Ünlü olması sebebiyle özel hayatı da ilgi uyandırmaya başlar. Feride Hilal Akın kaç kardeş hiç merak ettiniz mi? Feride’nin kendisinden 1 yaş küçük bir kız kardeşi bulunuyor. O da tıpkı ablası gibi sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isimlerden biri. Aynı zamanda ekranlarda gördüğünüz, yabancı olmadığınız bir isim. O isim Baraj dizisinde Azra karakterini canlandıran Pınar Akın.

feride-hilal-akin-kardeşi
feride-hilal-akin-kardeşi

Pınar Akın instagram adresi @pinaarakin. Bu adresten diğer fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Feride Hilal Akın İnstagram

İnstagram’da milyonlarca takipçiye ulaşan Feride Hilal Akın instagram hesabı @feridehilalakin.

Feride Hilal Akın Boyu ve Kilosu

Boyu 1.68 cm’dir ve 54 kilodur.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın