Fito krem nedir nasıl kullanılır, yüze sürülür mü?

Hücre yenileyici özelliğinden dolayı iyileşme sürecini hızlandıran fito-krem ile ilgili garip problemler vardır. En garip durum ise fito-krem yüze uygulanıp uygulanmadığı sorusudur.

Fito-krem, cildin sorunlu bölgesine hafifçe bir katman ile uygulanır. Bu uygulamayı günde 1-2 kere yapmanızda bir sakınca yoktur. Sadece bu kullanım limiti aşılırsa istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Kremin daha çok kullanılmasının iyileşme sürecini hızlandıracağı ve daha etkili hale getireceği fikri tamamen yanlıştır. Herhangi bir ilaçta olduğu benzer biçimde, fito-krem kullanımı bir halde düzenlenmelidir. Uygulamadan derhal ilkin cilt temizlenmeli ve kurutulmalıdır. Cilt uygulanmaya hazır olduğunda kremi sorunlu bölgeye nazikçe masaj yaparak uygulamak mümkündür.

Fito krem ​​uygulayabilir miyim?

Fito-krem hakkında en sık sorulan sorulardan biri yüze uygulanıp uygulanmadığıdır. Alerjen olmadığı sürece kullanımının zararsız olduğu bildirilmektedir.

Fito Krem Sivilce İçin Kullanılır mı?

Sivilce tedavisinde oldukça etkili olan ve bilhassa bu problemi çözmek için kullanılması tavsiye edilen bir kremdir. Kullanım miktarı aşırı değilse herhangi bir komplikasyon olmaz, tertipli ve doğru kullanım ile sivilce benzer biçimde yapıları büyük seviyede yok eder. Bununla beraber, dozaj ve dozaj şekli bir hekim tarafınca tanım edilmelidir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın