Fox İyilik Dizisi Tekrarı Nereden İzlenir? İyilik Dizisi Ne Zaman Yayınlanıyor?

Yaz yaklaşırken ekranlara gelmeye başladıkları diziler reyting yarışmasına çoktan girmişti. Fox’un ekranlarına gelen dizilerden biri de Goodness oldu. Peki İyilik dizisi ne vakit yayınlanacak?

İyilik dizisinin ilk ön vizyonu gösterildi ve Fox TV’de yayınlanacak. Fragmanın yayınlanmasıyla beraber oyuncu ekibi ve dizinin mevzusu gündeme geldi. Filmin konusunu ve karakterleri tartıştıkları andan itibaren dizinin ilk kısmı ve ön vizyonu ilgi çekici hale geldi. Fragmanın yayınlanmasıyla beraber şimdiden dizide neler bulunduğunu merak etmeye başladı. Peki İyilik dizisinin mevzusu nedir?

İyilik serisinin mevzusu

Ön izlemede de görebileceğiniz şeklinde dizi bir aile için mutlu anlarla başlıyor. Kocasına ve çocuklarına aşık olan Neslihan, ön izlemede anlatı yaşamını konu alıyor. Mutlulukları her an görülse de işler aniden değişmiş olur. Kıskanılacak kadar mutlu bir yaşam yaşayan Neslihan, birlikteliği ve muhteşem kocasıyla yaşamış olduğu yaşam aniden alt üst olur. Yaşamı için iyilik yapmak için satın almış olduğu kadının kocasıyla ilişkisi bulunduğunu öğrenen Neslihan, her şeye olan inancını kaybeder. Fakat kendin ve evlatların için hayatına devam etmelisin.

Filmin ön gösteriminin yanı sıra oyuncu ekibi da ilgi görmüş oldu. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen başarıya ulaşmış oyuncuların ortaya çıkması da büyük ilgi görmüş oldu. Başarıya ulaşmış oyuncu ekibi, bunun dizi için oldukça ümit verici olduğu söylentilerine yol açtı. Dizinin başlangıcından bu yana dizinin reyting savaşlarına dahil olan İyilik, toplumsal medyada pozitif yönde tepkiler aldı. Peki İyilik dizisindeki karakterler kimlerdir? İşte İyilik dizisindeki karakterler…

İyilik dizisinin oyuncuları

  • Hatice Şendil – Neslihan
  • İsmail Demirci – Murat
  • Sera Kutlubey – Damla
  • Perihan Harp

İyilik dizisi ne vakit çıkacak?

Dizinin ön vizyonu yayınlandığında en fazlaca merak edilenlerden biri oldu. Fragmanı beğenip oyuncuların ilgisini çekmesinin arkasından dizinin izlenme günleri internette en fazlaca arananlar arasına girdi. Dizinin yakında TV ekranlarında olacağı ve Fox TV’de yayınlanacağı söylendi. Fakat kati tarih hemen hemen açıklanmadı.

Dizinin tekrarlarının, TV yayınının derhal arkasından Fox TV internet sayfasında yayınlanacağı açıklandı. Yayınlandıktan sonrasında değişik günlerde belirlenen izlenme saatlerinde yine TV’de yayınlanacaktır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın