FOX TV Evlilik Hakkında Her Şey 27. Bölüm tek parça izle! Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm Youtube’dan full izle

Başrollerini mühim adların oynadığı All About Marriage dizisi için heyecanlılar. All About Marriage serisinin değişik bir senaryo içeren son kısmı gösterildi mı? FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşan Herşey Evlilik dizisinin 27. kısmı mü oldu? All About Marriage’ın son bölümünü izleyin! Evlilik Hakkında Her Şey 27. Bölüm YouTube’da mı?

Meşhur adların yer almış olduğu All About Marriage 27. bölüm tek parça olarak mı sunuldu?

Evliliğe Dair Her Şey dizisinin son bölümünü FOX TV’de izleyin! 12 Nisan 2022 Salı Everything About Marriage’ın son kısmı internette gösterildi.

Evlilik Hakkında Her Şey serisinde merak ettikleriniz bunlar…

Azra, hukuk fakültesini bitirdikten sonrasında kendi halinde avukat olan ve üç çocuk doğuran Sergen Günay ile evliliğe ilk adımını attı.

Mesleğine ve babasından almış olduğu darbeye karşın aile ve evlilik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı bir hanımdır.

Tüm bunlara karşın, yaşamı süresince görmezden geldiği korkularla yüzleşmek zorundadır ve kendisi için yarattığı mükemmel aile tablosu, kocasının ihanetini öğrendiğinde yıkılacaktır.

Cevher ailesindeki birbirinden oldukça değişik dört kadının ortak geçmişlerine ve başa çıkmalarına tepkileri de farklıdır.

Bu dört hanım kahraman yardımıyla evliliğin her aşamasını görebiliriz.

Çolpan boşanmış, Azra uzun senelerdir evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem evlilik terimini tamamen reddediyor.

Alan kişi hikayeleri dahil evlilikle ilgili her şey; Aile, aşk, sadakat ve boşanmanın kirli yüzlerini çekinmeden ortaya koyan hikayelerle izleyiciyi bir araya getiriyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın