Fox Tv Gizli Aşk Dizi Konusu, Oyuncuları! Fox Tv Gizli Aşk Ne Zaman Başlayacak?

Gizli saklı Aşk Dizisi – Kanallar yaz aylarının gelmesiyle beraber yaz dizilerini podyuma çıkarmaya hazırlanıyor. Fox Tv Gizli saklı Aşk Dizisi Mevzusu, Oyuncuları! Fox Tv’nin gizli saklı aşkı ne süre başlıyor?

Yaz aylarının gelmesiyle beraber kanallar yaz dizilerini podyuma çıkarmaya hazırlanıyor. Kış aylarında başlamış olan yapım seçim sürecinin arkasından yazları yayınlanacak dizi ve programlar da ortaya çıkmaya başlamış olacak. Fox TV’nin yeni dizilerinden Gizli saklı Aşk’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Gizli saklı Aşk dizisi Mayıs ayında çekilecek olsa da ilk bölümüyle Mayıs ayının son haftasında gelmesi beklenen haberler içinde içeriyor. Fox Tv Gizli saklı Aşk Dizisi Mevzusu, Oyuncuları! Fox Tv’nin gizli saklı aşkı ne süre başlıyor? Ayrıntılara Gürerationgazetesi.com adresinden ulaşılabilir.

FOX imzalı Secret Love dizisi No 9 Production için geri sayım başladı. Fox ekranlarında bu yaz gösterime giren Gizli saklı Aşk dizisinde oyuncular rol almaya devam ederken, oyuncu bu yaz şimdiden göze çarpan yapımlar arasına girmeyi başardı. İzleyiciler bilhassa diziyi merak ederken dizinin mevzusu, oyuncu ekibi ve çıkış zamanı trend oldu.

GİZLİ AŞK SERİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Birkaç gün sonrasında, Fox TV’deki programlardan birinde teklif veren Gizli saklı Aşk dizisi çekmeye hazırlanıyor. Dizinin hazırlıkları tamamlanırken, izleyiciler “yürüyecek” yeni proje için heyecanlı bir bekleyişle geri çekildiler.

Çekimleri bayram öncesi yapılacak olan dizinin aslolan amacı Mayıs ayının ikinci haftasında ilk bölümünü yayınlamak.

GİZLİ AŞK KONUSU

No 9 Production imzalı Secret Love dizisinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Dizinin senaristliğini Şahin Altuğ üstlenirken dizide de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Mayıs ayında dizinin temasıyla ilgili net gelişmelerin seyirciyle paylaşılması beklenirken, Secret Love’ın oyuncu ekibi ve lansman zamanı de merak ediliyor.

GİZLİ AŞK DİZİSİ OYUNCULARI

  • Halit Özgür Sarı
  • Sinem Ünsal – Nazlı
  • Şebnem Sönmez – Aynur
  • Şinasi Yurtsever – Namık
  • Tardu

Gazeteci Birsen Altuntaş’a nazaran Halit Özgür Sarıt ve Sinem Ünsalt, iki sivil polis memurunun beyaz öyküsünü beyaz cama götürüyor.

Şebnem Sönmez, Tardu Flordun ve Şinasi Yurtsever’in yer almış olduğu dizinin ekibine 3 flaş isim katıldı. Gizli saklı Aşk dizisinde Bülent Emrah Parlak, İdris Nebi Taşkan ve Ece Dizdar rol aldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın