Fulya ile Umudun Olsun CANLI izle! 26 Nisan Salı FOX TV canlı izle! FOX TV Fulya ile Umudun Olsun programı canlı yayın izle!

Flula ile ümit var Canlı seyretme linki inceleniyor. Fulya ile Ümit, FOX’un hafta içi her gün gösterdiği bir TV programıdır. Izleyiciler büyük bir ilgiyle izlenen gösteriyi Ümit Flütü ile takip ediyor. (* 26 *) Her türlü desteğe gereksinim duyan her insana yardım eli uzatıyoruz. 26 Nisan 2022 Salı Fulia ile canlı izle! 26 Nisan Salı Fox TV canlı izle. Olsun Flütlü Umudun canlı yayınını seyretmek isteyen seyirciler, nereden seyredip araştıracaklarını merak ediyor. Fox TV’nin gündüz gösterilen dizilerinden Fulya ve Umudun Olsun yeni bölümüyle bugün ekrana gelecek. Ümit Fulya ile ne vakit olacak? 26 Nisan Salı günü Ümit ile Fulya’ya ne oldu? Ayrıntılar haberimizde…

“Ümit Flütüyle” FOX TV’de hafta içi her gün saat 16.00’da yayınlanacak.

Yaşam hikayelerinin ekrana yansıtıldığı dizide; Tüm sorunları taraflarıyla beraber inceler, birçok mevzuyu ilk elden tartışır ve çözüm üretirler.

Hafta içi her gün ekrana gelen dizide uzman konuklar, yorumlarıyla Fulya Öztürk’e eşlik edecek.

Birçok şahıs, tekrardan sevgiliyle buluşmak için savaşım eden dar gelirli hanımefendilerin sesi olacak bir programla hayallerini gerçeğe dönüştürmek istiyor.

Canlı seyretmek için Pulya ile ümit AKIŞI CANLI İZLEYEREK UMUT EDİN Düğmeye bas.

Fulya Öztürk, Ocak 1989’da gazeteci ve muhabir Adana Seyhan’ın evladı olarak dünyaya geldi. Lise eğitimini Adana Gündoğdu Koleji’nde tamamladı. 2006 senesinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv Kısmı’nü kazanmıştır. Tv kariyeri, üniversiteye girmiş olduğu ilk yıl olan 2006’da başladı.

Ustalaşmış iş hayatına 2008 senesinde CNN’in TÜRK Programları Kısmı’nde başladı. Başkent İletişim Akademisi’nde diksiyon ve drama eğitimi aldı.

2010 senesinde CNN TÜRK haberler Merkezinde göreve başladı. 3 yıl kurgu editörü olarak çalıştı. Bir takım belgesel ve haber için kurgu yapmış oldu.

2013 senesinde Saha Muhabiri olarak başladı.

Muhabirlik kariyerinin ilk aylarında oldukça ses getiren haberler yazdı. “Kobani’den kaçan Suriye’deki Besma’nın hikayesi” ve “Üniversite hastanesi hastalarının yakınlarından tıbbi araç-gereç istendi”, “Türkiye’de romatolog yok”, “Bir doktorun 36 saat nöbetçi göbeği”nden kaçamayanlar hakkında haberler. Sığınma talebinde bulunun” diyerek gelen Suriyelilerin yasa dışı olarak iyi mi göç ettiğini söyledi. Öztürk birçok üniversite ve dernekten ödüller almıştır. “Senenin Muhabiri” ve “En İyi Hususi Haber Bülteni” kategorilerinde onlarca ödüle layık görüldü. TEDx’te konuşmacıydı. Suriye, Afrika, Arakan ve afet bölgelerindeki haberler haberler‘>haberler farkındalık yarattı. Birçok insanoğlunun sesi haline geldi. Haberleriyle birçok kişiye destek oldu. Sokak röportajlarının bir çok toplumsal medya gündemi haline geldi. Türkiye aşığı ve memleketi Adana olan Öztürk, dünyanın birçok ülkesini görmüş oldu.

Tekrardan doğarsam ‘muhabir’ olmak isterim, Öztürk işine tutkuyla bağlı. Gittiği coğrafyalarda sivil cemiyet örgütü ruhuyla muhabirlik icra eden Fulya Öztürk, kamu yararına çalışıyor. En mühim şey insanların sesini duyurmasıdır.

Öztürk, yerinde yazışmaların yanı sıra CNN TÜRK Haber Merkezi’nde Gizli saklı Servis Başkan Yardımcılığı görevini de yürütmektedir.

Her mevzuda insanla uğraşmayı seven Öztürk, ilkokuldan üniversiteye kadar Türk Sanat Müziği eğitimi aldı. Adana’da konserlere gitti. Öztürk için müzik yaşamının bir parçası… Gelecekte bir vakıf oluşturmak ve ihtiyacı olanlara destek olmak istiyor.

webhaberim.com

Pulya ile Ümit, Fox TV, Gündem, Mecmua, Haber

YORUMLAR

Bir cevap yazın