Gardenscapes Hile Apk v5.7.0 indir

Gardenscapes hile indir. Gardenscapes Hile Apk indirin. Gardenscapes Apk’yi indirin. Gardenscapes’i indirin.

Gardenscapes Mod Apk, nazik ve keyifli mini oyunlar da dahil olmak suretiyle evlerin kapsamlı ve benzersiz modaya uygun dekorasyonuna odaklanan muhteşem bir oyundur.

Gardenscapes şık APK

Gardenscapes hileleri Tanıdık bir karakterle çatalı keşfetmek için yeniden yola döner. Homescpes oynadıysanız, bu karakteri bilirsiniz ve o Austin. Oyuna başladığınızda güzel bir villaya giriyorsunuz, Austin ile tanışıyorsunuz ve onu kaleyi keşfetmeye götürüyorsunuz. Fakat ne yazık ki bu villanın oldukça eski bölgeleri var ve onu daha da güzelleştirmek sizin sorumluluğunuzda.

Gardenscapes hileleri

Gardenscapes hileleri

Gardenscapes hileleri çarpıcı ve çarpıcı grafiklerle; oyuncular neşeli renkleri gördüklerinde ve yavaş yavaş seveceklerdir. Sadece eski unsurlar bu oyunda renk detaylarını dengeler ve hepimiz çatalının daha güzel olmasını ister. Ek olarak çarpıcı özelliklere haiz birçok 3’lü eşleştirme maçı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden her insanın bu oyunu seveceği söylenebilir.

Gardenscapes hileleri Austin hükümeti altında gönderilmiş olduğu ilk alan bir çeşmeydi. İçeri girdiğinizde villanın görkemli manzarasını görecek ve büyüleneceksiniz. Sadece oldukça uzun süre bırakılan bir çeşme söz mevzusu olduğunda, kaçınılmaz olarak bazı zıtlıklar yaratır. Bu durumda hepimiz kendine daha güzel, daha renkli bir yer ister. Bu bununla beraber oyunun arkasındaki itici güçtür.

bahçe manzaraları apk

bahçe manzaraları apk

Bu yüzden, oyuncu değiştirilecek her öğeye götürülecek ve oradan beğendiğiniz yeni şeyleri seçebilirsiniz. Bu oyunda yıldız sayılan eşyaları güncellemek için kullanılacak bir kaynak olacak. Değiştirilmesi ihtiyaç duyulan her yıldız için aynı türden 3 seçeneğiniz var. Bundan sonrasında, istediğiniz alanda trajik bir görünüm yaratmaya kendinizi kaptırmayacaksınız. Her seçeneğin değişik bir şekli vardır ve doğru olanı bulmak için üçü içinde geçiş yapabilirsiniz.

Gardenscapes hileleri OK butonuna basıldığında herhangi bir değişim yapılamaz. Bu oyunun sağlamış olduğu şeylerden biri, onarımın birkaç dakika sürmesidir. Bazı strateji oyunlarının aksine, bir bina inşa etmek oldukça süre alır. Bu oyun için yeni yapıyı aldığınızda, düzeltme birkaç dakika içinde yapılacaktır. Başka bir deyişle, nesneler otomatikman görünür ve ortam, karşılık gelen nesneye nazaran kademeli olarak değişmiş olur.

gardenscapes hile apk

gardenscapes hile apk

Aslına bakarsak, her oyuncunun yıldız sayısını aklında tutması gerekir. Başlangıçta yıldız sayısı 0’dır. Daha çok hileli apk dosyası için APK’yı indirin Kategorimize bir göz atın.

.

YORUMLAR

Bir cevap yazın