Getir Mayıs 2022 Güncel İndirim Kampanya Kodları

Türkiye’nin en büyük online pazaryeri ve yiyecek siparişi uygulamalarından önde gelen Getir, Gürerationgazetesi.com’da Mayıs 2022’ye ilişik en yeni promosyon kodlarını içeriyor.

Türkiye’nin online yiyecek siparişlerinde tercih etmiş olduğu Getir Yiyecek, Getir Büyük ve Getir Su uygulamaları, kullanıcılarına her ay yeni indirim kuponları kazandırıyor. Pandemi sebebiyle online sipariş sayısındaki artışın arkasından Getir uygulamalarının kullanımı arttı. Yeni siparişlerde 15 TL – 30 TL – 45 TL hususi indirim sunan Getir uygulamalarından indirimli sipariş vermeye kıymet mi? İşte Mayıs ayında geçerli olacak Getir indirim kodları.

Türkiye’de milyonlarca kullanıcının etken olarak kullandığı uygulamalardan önde gelen Getir, her ay yeni kullanıcılara hususi indirimler sunuyor. Artan yaşam maliyetlerinin arkasından vatandaşlara indirimli yiyecek seçenekleri sunan Getir, Mayıs ayında geçerli olan indirim kodlarını sık sık aramaya başladı.

2022 MAYIS İNDİRİM KODUNUZU EKLEYİN

Mayıs ayında geçerli olan Getir uygulamasına ilişik indirim kodları Gürerationgazetesi.com’da. Milyonlarca vatandaşın merakla beklediği haberler içinde yer edinen Getir indirim kodları ile ilgili en güncel detayları bu sayfada bulabilirsiniz.

  • Getir onu Uygulamaya kaydolan vatandaşlar, Getir’in birçok sipariş özelliğinde ilk siparişlerinde mühim indirimler alabilirler.
  • Getir uygulamasındaki 15 TL’den 30 TL’ye kadar olan indirimler ilk 3 sipariş için geçerlidir.
  • Getir Büyük uygulamasında ilk 2 siparişinizde 35-45 TL indirim geçerlidir.
  • Bring Meal ile kullanıcılar bir takım avantajdan yararlanabilirler. Sipariş başına 20 TL şeklinde net indirimler var.

GİTİR İNDİRİM KODU İLE NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Getir uygulamasında indirim kodları paylaşılmaz. Getir uygulaması, indirim kodlarını yeni kullanıcı hesaplarıyla otomatikman paylaşır.

Bilhassa son 2 yılda Türk vatandaşları salgın sürecinden geçmiş olduğu için pek fazlaca şahıs zamanını evde geçirmek mecburiyetinde bırakıldı. Bu zamanda evden çıkamayan vatandaşlar için eve teslim hizmetlerinin sayısı artırıldı.

Salgın sonrası Verim kullanımı kalmış olduğu yerden devam ederken, vatandaşlar Ocak 2022 besin artışından sonrasında indirimli yiyecek siparişi vermek istiyor. Getir ise yeni kullanıcılar için bir ekip hususi indirim kodları tanımlarken salgın sebebiyle kullanıcı sayısını iki katına çıkarıyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın