Goias – Palmeiras maçı CANLI İZLE (16.04.2022)

Brezilya Serie A Şampiyonası’nda coşku devam ediyor. Goias ve Palmeiras çatışıyor. Goias – Palmeiras maçı 16 Nisan 2022 Cumartesi (bu akşam) oynanacak. Maç 22:30 CEST’de başlıyor.

Peki Goias – Palmeiras maçı hangi kanaldan canlı izlenecek? İnternette Goias Palmeiras’ı canlı seyretmek isteyen sporseverler “Goias Palmeiras’ı canlı izle” diye arama meydana getirecek. Palmeiras’ta oynanacak bu maçı sporseverler ve futbol seyircileri içinde yayınlayacak kanallara bakıyorlar.

Sadece bu maç Türk kanallarından izlenemez. Türkiye’de hiçbir kanal yada platform bu maçı gösterim akışına dahil etmedi.

Maçı internetten canlı seyretmek isteyenler için justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 sporseverler tarafınca çoğunlukla kullanılmaktadır. Sadece internetteki bu yasa dışı yayınlara saygınlık etmemenizi tavsiye ederiz. Bu yayınlar, yerli ve yabancı yayıncılar içinde lisanssız şike şeklinde yapılmaktadır. Bu tür gösterim meydana getiren siteler, maçı 5 dakikaya kadar gecikmeyle ve düşük projeksiyon kalitesiyle yayınlıyor. Sadece bu sitelerde uygunsuz reklamlar, kimlik avı ve spam/virüs bulaşmaları şeklinde problemler yaşayabilirsiniz.

Öte taraftan, Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışındaki yabancı uyduları gören ve/yada yabancı TV platformlarına abone olan çanak anten ve uydu cihazlarınız var ise, yabancı spor kanallarının gösterim süreçlerini takip edebilir ve iyi mi yapılacağını seçebilirsiniz. yabancı bir kanaldan başka bir dilde maç seyretmek.

Bu haber, arama terimleri kullanıcılarının veri gereksinimlerini karşılamak ve onları yasa dışı durumlardan korumak için tasarlanmıştır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın