Gonca Vuslateri kimdir, kaç yaşında? Gonca Vuslateri dizileri neler? 

Gündemde Gonca Vuslateri vardı. Twitter hesabından yapmış olduğu uzun bir paylaşımın peşinden magazin gündemine oturdu. Yaşamış olduğu olaylardan sonrasında değiştiğini söyleyen ve “Ruhsal olarak kendimle barışmam, bunun vakit alacağını kabullenmem ve kabullenmem…” diyen Vuslaterit, internette araştırılıyor. . Peki Gonca Vuslateri kimdir, kaç yaşlarında? Gonca Vuslateri dizileri nedir?

GONCA VUSLATER KİMDİR?

Gonca Vuslateri, 2 Eylül 1986 tarihinde Bursa’da hayata merhaba dedi. Babası astsubay olduğundan yapmış olduğu hizmet sonucunda 8 yıl ailece Adana’da yaşadı. 1994 senesinde babası emekli olunca ailece Bursa’ya döndü. Halen Bursa’da yaşıyordu. Anası ve babası 1998’de boşandı. Hemen sonra anası ve kız kardeşi ile İstanbul’da yaşamaya başladı.

Gonca Vuslateri ilköğretim 2. sınıftan beri oyunculuk eğitimi almaktadır. 2003 senesinde liseden mezun olduktan sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Kısmı’ne girerek eğitimini tamamladı. Pötty tiyatrosunda da çalışan Gonca Vuslateri, oyunculuk kariyerine 1998 senesinde Kanal D’de gösterilen Ruhsar dizisinde adım atmıştır.

Gonca Vuslateri’nin boyu 1,63’tür. Vuslateri, bir süre Edip Burak Erdoğan ile evliliğe ilk adımını attı.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın