Günlük burç yorumları 26 Nisan Salı 2022 | Oğlaklar tam motive devam! Yengeçler aşk, hayatınızın merkezinde olacak!

Günlük burç yorumlarına bakılırsa 26 Nisan 2022 gününde bizi nelerin beklediğini, Aşk, iş para mevzularında hangi burçların bugün daha talihli olacağını siz kıymetli okuyucularımıza sunuyoruz. Burçlar hakkında merak ettikleriniz ve günlük burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz..

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Koç; Haftanın ikinci günü olan salı günü arzu ettiklerinize ulaşacaksınız. Yoğun gündeme sahipsiniz ve bundan da arzu ettiğiniz şeklinde yararlanmayı başaracaksınız. Bugün, aşk hayatınızda daha güvenilir ve etkin adımlar atacaksınız. Olumsuzlukların son bulmasını arzu edebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Karmaşadan uzak durmayı başardığınız sürece herhangi bir sorun ya da problem ile karşılaşmayacaksınız.

bo-003.jpg

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Boğa; Haftanın ikinci günü olan salı günü, karmaşık ruh hali içinde hareket edebilirsiniz. Etkinliklerin her açıdan önemli olabileceğini de unutmamalısınız. Daha bilgili ve kontrollü olmanız gereksinim duyulan bigün. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız takdirde pek fazla sorunla karşılaşmayacaksınız. Bugün, aşk hayatınızda daha karmaşık adımlar atabilirsiniz.  Adım adım ilerlemeniz gereksinim duyulan bir süreçten geçmektesiniz. İş hayatınızda, adım adım ilerlemeye çalışmalı ve çabalarınızın karşılığını almak için savaşım etmeye çalışmalısınız. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan güvenilir olmanız gerekmekte. 

ik-003.jpg

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili İkizler; Haftanın ikinci gününde, yaşamsal mevzularda daha karmaşık tesirinde bırakır alabilirsiniz. Her ne olursa olsun, sakinliğinizi korumaya çalışmalı ve atacak olduğunuz adımları ona bakılırsa atmalısınız. Dengeleri kesinlikle lehinize çevirmeniz gerekmekte. Bugün, ilişki hayatınızda kendinizi ifade ederken daha kontrollü ve bilgili olabildiğiniz sürece sorun yaşanmayacaktır.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Yengeç; Haftanın ikinci gününde, sezgileriniz oldukça kuvvetli, yüreğiniz de coşkulu. Pozitif hisler altındasınız ve bundan da arzu ettiğiniz şeklinde yarar sağlayabileceksiniz. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmanın yollarını aramalısınız. Bugün, aşk hayatınızda kendinizi daha net ifade etmeye çalışmalısınız. İlişkinizden yana sorun yaşamak istemiyorsanız, kendinizi doğru ifade ettiğinizden de güvenilir olmanız gerekmekte.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Aslan; Haftanın ikinci gününde, daha anlaşılabilir adımlar atmak isteyeceksiniz. Doğru olduğuna inandığınız şeylere yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Kişisel sınırlarınızı tekrardan oluşturmak isteyebilirsiniz. Etrafınızda olan biten her ne var ise ona odaklanmaya çalışacaksınız. Bugün, ilişki hayatınızda beklenmedik adımlar atabilirsiniz. Anlaşılabilir adımlar atmanın ne kadar önemli bulunduğunu da unutmamalısınız. İş hayatınızda bugün, sabırlı olmanın yollarını aramalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Her şeyin daha da iyiye gidebileceği bir süreçten geçmektesiniz. 

bas-001.jpg

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Başak: Hedefleriniz açısından daha kontrollü olmalısınız. Süratli hareket etme arzunuz var bir tek bunun da sandığınız kadar kolay olamayacağını bilmelisiniz. Sınırların tekrardan belirlenebileceği bir süreçten geçiyorsunuz. İç dünyanızdaki heveslerin karşılık bulma ihtimali var. Bugün, aşk hayatınızda duygusal olarak kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. İlişkinize vermiş olduğunuz kıymeti net olarak belli etmeniz gereksinim duyulan bir gündesiniz. Bugün, mesleki durumunuzda değişiklik yapmak isteyeceksiniz bir tek bunun için birazcık daha beklemede kalmanız gerekebilir. 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Terazi; Haftanın ikinci gününde, kimsenin üzerinizde baskı kurmasını istemiyorsanız, atacak olduğunuz adımları ona bakılırsa atmanız gerektirme ettiğini de unutmamalısınız. Kontrolünüz dışına gelişebilecek her ne var ise ondan uzak durmaya çalışmalısınız. Aşk hayatınızda beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Beraber olduğunuz kişiyi hem pozitif hem de negatif anlamda şaşırtma ihtimaliniz var. Günün sonunda gene de huzuru ve mutluluğu elinizde bulunduracaksınız. İlişkinizin istediğiniz şeklinde ilerlemesi için elinizden geleni yapıyorsunuz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, daha kontrollü ve planlı olmalısınız. Herhangi bir sorun ya da problem ile karşılaşmayacak olmanız da önemli. Dengeleri tamamen lehinize çevirmenin yollarını aramalısınız.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Akrep; Bu salı günü gününde yaşamsal mevzularda kendinizi daha canlı ve enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. Beklenmedik etkilerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. İyimserliğinize de fazlasıyla gerekseme duyabilirsiniz. Partnerinizle aranızda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Beraber olduğunuz kişiyle aranızda herhangi bir sorun var ise da çözümlemeye çalışmalısınız. Elinizden gelenin en iyisini yapmak için harekete geçmeniz gerekiyor. Her şeyin daha da iyiye gidebileceğini siz de iyi bildiğiniz gibi ki. Daha sabırlı olmaya çalışın. İş yerinizde size yarar sağlayabilecek gelişmelerle karşılaşacaksınız. Kontrolün tamamen elinizde bulunma ihtimali var. 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Yay; Bu salı günü beklenmedik problemler ile karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda mevcud problemler içinden çıkılmaz bir hal alabilir fakat çözüm odaklı düşünmeli ve ona bakılırsa hareket etmelisiniz. Dengeleri gereğinden fazla zorlamadığınız takdirde her şeyin istediğiniz şeklinde olabileceğini de unutmamalısınız. Birlikteliğinizin gidişatını pozitif anlamda değişim yapma arzunuz var bir tek bunun da sandığınız kadar kolay olamayacağını bilmelisiniz. İş yerinizde sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. İş birliği içinde olduğunuz kişilerle aranızda ne kadar sorun var ise onu çözüme kavuşturmanız gerekiyor. 

og-001.jpg

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Oğlak; Haftanın ikinci gününde, kendinizi dış ortamlarda ifade ederken daha sabırlı olmalısınız. Ağır basabilecek yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Enerjinizdeki yoğunluktan doğru anlamda yarar sağlamalısınız. İlişkinizden birazcık olsun uzaklaşmak ve kendi başınıza hareket etmek isteyeceksiniz bir tek bunun da bazı noktalarda ilişkinize zarar verebileceğini de unutmamalısınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmayı başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Kova; Haftanın ikinci gününde, kendinizi fizyolojik ve ruhsal açıdan birazcık olsun baskı altında hissedebilirsiniz. Süratli düşünme arzunuzun ve isteğinizin gün içinde pek karşılık bulmayacağını bilmelisiniz. Etken enerjinize fazlasıyla gerekseme duyabileceğiniz bir gündesiniz. Çevresel koşullar sürekli olarak değişim gösteriyor olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Koşullara uygun adımlar atmanın her açıdan önemli olabileceğini de unutmamalısınız. İlişkinizin gidişatını pozitif anlamda değişim yapma arzunuz var bir tek bunun da şu an için pek mümkün olamayacağını bilmelisiniz. İstediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 26 NİSAN 2022 SALI

Sevgili Balık; Haftanın ikinci gününde, yaşamsal hayatınızda asla beklenmedik vakalar karşınıza çıkabilir. Israr eden davranışlarınızı bir kenara bırakmalı ve ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Bilgili adımlar atabildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini siz de bildiğiniz gibi ki. Ön planda olma arzunuz ve isteğiniz var bir tek bunun ilişkinize zarar vermeyecek düzeyde olmasına da dikkat etmelisiniz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

 

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı elde eden yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler bir fazlaca zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu yardımıyla bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nedir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde oluşan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek ufak küçük bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız anlama gelir. Bir diğeri önem vermeniz gereksinim duyulan şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma bakılırsa ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

İLİŞKİLERDE BURÇ UYUMU

Astroloji meraklıların en oldukça aradıkları konuların başlangıcında gelen ise ilişkilerde hangi burçların uyumlu olduğu yönünde. Peki hangi burçlar birbiriyle uyumlu? Akrep burcu ile ilişki yürütülebilir mi? Hangi burç ilişkide daha baskın karakterdir? İşte merak ettiğiniz soruların cevabı..

Sevdiğiniz Koç burcu ise, karşınızda beklemeyi sevmeyen, istediğini almak için tüm enerjisiyle savaşan ve sizin de bu şekilde olduğunuzu varsayarak, size oldukça danışmadan beklemeden hareket eden sabırsız bir model vardır. Spor yapmayı hareket halinde olmayı yeni şeyler denemeyi canı ne istiyorsa onu yapmayı isteyen dinamik biri… o yüzden ona kendinizi ifade etmeli, neyi isteyip istemediğinizi söylemelisiniz. Onun durup sizin neyi arzuladığınızı anlamasını beklemeyin. Onu yavaşlatacak şeyleri sevmediğini hatırlayarak, onun hızına temposuna enerjisine uyum sağlamaya çalışın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, İkizler, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yengeç, Terazi ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi balık, akrep, başak ve boğa burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Boğa burcu ise, yemesine içmesine keyfine rahatına düşkün sakin bir model vardır karşınızda. Sevdikleriyle temas halinde olmaktan, dokunulmaktan dokunmaktan hoşlanır. Onu mutlu eden şey; yanında olmaktan refah ve keyif alınmış olduğu insanlarla zaman geçirmektir. Onu strese sokan, yitirme korkusunu tetikleyen; ilişkiler, heyecanlar, arayışlar, riskler içinde olmaz. Sosyalleşmek ya da yeni bölgeler görmek için değil tabiatın ve yaşamın keyfine varmak, sezmek için gezer dolaşır. Toplumsal medyayı kullanmaktan kaçınır şu sebeple huzurunu bozacak insan ve olaylardan uzak durmayı tercih eder. Keyfine düşkünlüğü ve direnimi meşhurdur. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Balık, Terazi ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Akrep ve Kova burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi ikizler, koç, yay burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz İkizler burcu ise, tatlı dilli esprili meraklı sohbeti asla bitmeyen bir modelle birliktesiniz. Hem zihni hem de bedeni hareketi dinamizmi sever, yeni şeyler öğrenmek araştırmak bilmek konuşmak anlatmak en büyük hobisidir. Yüksek ihtimalle İyi bir dinleyici olmadığından sizin ne demek istediğinizi anlamakta zorlanabilir, pes etmeyin odaklanın göz teması kurun ve lafınızı gene edin. Yorulmak bilmediğinden onu yavaşlatan tekrara düşüren bir ilişki arkadaşlık onu sıkabilir. Etken ve oldukça yönlüdür, oldukça sayıda kişiyle temas halinde olmayı arzular. Toplumsal medyada aktiftir, telefonu ve kitabı elinden düşmez. Dostlarıyla görüşmesini engellemeye çalışmak, ona yasaklar koymaya çalışmak büyük bir hata olur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Koç ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Başak ve Balık burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yengeç burcu ise, halinizden anlayan sizi düşünen incitmekten kaçınan yanınızda iken kendini güvende hisseden ve en çok da fazla fazla sizinle bu yüzden beraber olan biriyle birliktesinizdir. “İyi günde fena günde” teması yengeçler için hala geçerliliğini korumaktadır, şüpheniz olmasın. Fakat sizden aynı oranda ilgi, güven, sevgi ve şefkat bekler, düşünüldüğünü bilmek ister. Ona hususi hediyeler, küçük ayrıntılar, sevgi sözleri bekler. Bu ayrıntıları atlarsanız, onu sevdiğinizi belli etmezseniz; kabuğuna kapanıp sizden uzaklaşır, ilişkiden kendini çekebilir. Ta ki siz gelip durumun bilincinde olduğunuzu belli edip lüzumlu ayarlamaları yapana kadar. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Terazi, Oğlak, Koç burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi ikizler, aslan, yay, kova burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Aslan burcu ise, acaba onu ne mutlu eder? ya da neyden hoşlanır? diye düşünmenize detaylı araştırma yapmanıza gerek yok.  Aslan esasen kendini belli eder. Samimi içten eğlenmeyi ve yaşamayı bilen, canınıza can katan, önder bir kişilik ile birliktesiniz. Ona karşı dürüst olun, dolambaçlı yollar kullanmayın. Onun egosunu ve özgüvenini pozitif yönde destekleyecek davranışlarda bulunun. Sık sık göz teması kurun, dikkatinizin onda bulunduğunu hissettirin. Eğer eleştirecekseniz ilkin iyi taraflarından başlayın, sonrasında sadede gelin. Sizi mutlu eden ve önemli olan mevzular her ne ise, ona detaylıca anlatın ki sizi kendi şeklinde sanıp istediklerinin peşinden sürüklemeye kalkmasın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, İkizler ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Akrep, Kova ve Boğa burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi yengeç, başak, oğlak ve balık burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Başak burcu ise, size her an desteğe desteğe ve bakıma hazır bir modelle birliktesiniz. Sizin geliştiren iyileştiren var ise aksayan sorun çıkaran işlerinizi-ilişkilerinizi onarmak için tavsiyeler vermeye fazlaca isteyen bir sevgili. Gözlem ve idrak kabiliyeti devasa yükseklikte, ergonomik, yeri vardığında de bir “geyşa”. Onu en oldukça iğreti eden, sizden uzaklaştıran şey önerilerini dikkate almamanız olacaktır. Ek olarak uzun süre bir mevzuda karar alamayan, net olamayan belirsiz durum ve ilişkiler onu yorar. Ona karşı net olun, evetlerinizi ve hayırlarınızı detaylı anlatın ki sizin adınıza düşünüp durmasına gerek kalmasın. Günü birlik, yüzeysel, güven vermeyen ilişkiler kurmaya yanaşmaz, dikkatsizlik etmeyin. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Balık ve İkizler burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Aslan, Terazi, Koç ve Kova burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Terazi burcu ise oldukça zarif, hem sizin hem de çevresindeki diğeri insanların isteklerine ve seçimlerine karşı oldukça duyarlı biriyle birliktesinizdir. Onun için oldukça rahatsız edici olmadıkça yaptığınız programa ve akışa uyar, sorun çıkarmaz. Daha oldukça problem çözen, orta yolu bulmaya çalışan biridir. Etrafını güzelleştirmeye bayılır, bunu müzikle sözle edebiyatla moda yada sanatla yapıyor olabilir. En büyük sıkıntısı, huzurunun özetlemek gerekirse içindeki duyarlı dengenin bozulmasıdır. İdare eden görmezden gelen pek belli etmeyen bir yanı vardır. Dikkat edin, eğer bu moda kayarsa bilin ki bu problem bir yerden patlak verecek, büyük olasılıkla önemsiz bir mevzudan. Onun, size verdiği öncelik ve ilgi kadar sizde ona vermeyi dikkatsizlik etmeyin. “Fark etmez, problem yok, olsun, sen iyi mi istersen” ifadelerini dikkatli okuyun, küçük bir ihtimal fark ediyordur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Yay, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Akrep, Başak, Balık burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Akrep burcu ise, sizi baştan aşağıya taramış, pozitif negatif özelliklerinizi, güçlü zayıf yanlarınızı hafızaya almış biriyle birliktesiniz. Onu kandırmanızın, yüzeysel davranmanızın, dikkat edeyimde açığımı yakalamasın uğraşlarının bir faydası yok! Dürüst olun. Eğer seviyorsanız korkmayın ondan J zira akrep oldukça vefalı sadık duyarlı elinde avucunda ne var ise veren bir modeldir. Sadece kandırılmaya ve kullanılmaya gelemez. Akreple yaşanmış olan tutkulu ve samimi bir aşk, öfkeli bir ilişkiye güç savaşına dönüşebilir ve akrep kaybetmeyi asla sevmez. Sizinle beraberse onun yaşamına kattıklarınızın kıymetini biliyordur. Fakat bir akrep’e karşı da güçlü durmayı, sınırlarınızı çizmeyi, nerde başlayıp nerde bittiğinizi de göstermeniz lazım. Ondan ayrı program yapabilir misiniz?, gün içinde yaşadığınız şeyleri detaylı anlatmadan geçebilir misiniz? pek güvenilir değilim, ilkin bir konuşun derim. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Oğlak ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Boğa, Kova ve Aslan burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Terazi, Yay, Koç ve İkizler burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yay burcu ise, deli dolu ağız dolusu gülen kıpır kıpır bir modelle birliktesiniz. O hayata nerden bakılması gerektirme ettiğini iyi bilir, vizyonerdir. Yaşamın ve insanların Güzel taraflarını görür, farkına varır. Ona bakılırsa gezecek görecek yaşanacak öğrenilecek konuşup tartışılacak tecrübe edilecek oldukça şey vardır yaşamda. O yüzden bu şekilde bir modeli sınırlamaya kalkmayın, çabanız boşuna olur. Onunla birlikte yaşamadan keyif almayı öğrenin. Acil durumlarda dikkatini çekmek ve onu uyarmak için; merakını uyandıran ifadeler kullanın. Öğrenmeye ve yeni uğraşlar hobiler edinmeye açık olduğunuzu gösterin. Şu sebeple o, hareketli dopdolu bir yaşam arayışındadır. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Balık ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Akrep, Oğlak, Yengeç ve Boğa burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Oğlak burcu ise, bir tek kendinin değil yaşamın da sorumluluğunu sırtlanmış giden bir modelle birliktesiniz. Ona bakılırsa yaşamak oldukça ciddi bir iştir, sevmek de öyleki! Yaşam modeline, aile terbiyesine uyumlu olmayan biriyle beraber olmaktan kaçınacaktır. Tek gecelik ilişkiler, emek harcamadan kurulmuş bağlar ona samimi gelmez. Onun önceliklerine ve alın terine saygı göstermeniz, onu ciddiye almanız oldukça önemli. Kendini güvende sezmek ve ayaklarını yere sağlam basmak isteyen bu modelin itimatını ve takdirini kazanırsanız, onun hayatla dalga geçen keyifli yanıyla da karşılaşabilirsiniz. Zorlukları beraber aşacağınız bir yol arkadaşı da kazanmış olmuş olmuş olursunuz. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Akrep ve Balık ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Terazi burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Yay, Kova, İkizler ve Aslan burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

Sevdiğiniz Kova burcu ise, hayatta kendi merkezini belirlemiş,  “evet ve hayırları” net olan fakat bir o denli da diğerlerine karşı hoşgörülü ve anlayışlı bir modelle birliktesiniz. Her mevzuda konuşabilen, hep beraberce zaman geçirebilen, hümanist, keyifli, keyifli, muzip biridir kova burcu. Onun için bir ilişkide arkadaşlık dostluk oldukça önemlidir. Dostça ve özgür bir yaklaşım sergileyen, birbirlerinin tercihlerine saygı gösteren ve yeniliğe açık bir ilişkide mutlu olabilir bir tek. Kendi başına ayakta durmak temasını oldukça önemser, bağımlı sürekli iç içe dip dibe “sensiz yapamam” ilişki modellerini sevmez. Aşkta kendini sınırlanmış sezmek, belli kurallar ve yasakların olduğu bir ilişki modeli onun dengesini bozar. İnatçı asi ele avuca sığmayan bir moda girer, en iyisi onu oldukça sıkmayın. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Koç ve Yay ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Boğa ve Akrep burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Balık, Oğlak, Yengeç ve Başak burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Balık burcu ise, bir taraftan işkolik bir taraftan da melankolik olan bir modelle birliktesinizdir. Bu iyi mi olur demeyin şu sebeple balık burcunun simgesi birbirine ince bir bağla bağlı iki balıktır. Biri yaşamın gerçeklerinin bilincinde iken (geçim derdi, sorumluluklar, engeller, para sıkıntısı, ödemeler…) bir diğeri yaşamı yaşama, anda olma, her şeyin yolunda ve tam olduğu inancı içindedir (tembelliğe, bırakmaya meyillidir). Sanat içerikli ve artistik bir ruha haiz,  duyarlı biridir. Desteğe ihitiyacı olanın, derdi olanın, sevgiye ihtiyacı olanın yanındadır. Sizle beraber olmak için fedakarlıktan kaçınmaz, size inanıyor ve güveniyorsa, sevginiz onu çoğaltıyorsa sorun yok. Ona hususi zaman harcamayı dikkatsizlik etmeyin, ek olarak onu kimi zaman yalnız bırakın ki kendini şarz edebilsin. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Oğlak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Yay ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten bununla beraber geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Kova, Koç, Aslan ve Terazi burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

YORUMLAR

Bir cevap yazın