Günlük burç yorumları 28 Nisan Perşembe 2022 | Balıklar duygusal boşluğa çekiliyorsunuz! İkizler gün sizin gününüz!

Günlük burç 28 Haziran 2022 Perşembe yorumları meraklıları tarafında araştırılmaya devam ediyor. Bugün burçlar bizlere neler söylüyor. Hangi burcu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

Günlük burç yorumlarına bakılırsa 28 Nisan 2022 gününde bizi nelerin beklediğini, Aşk, iş para mevzularında hangi burçların bugün daha talihli olacağını siz kıymetli okuyucularımıza sunuyoruz. Burçlar hakkında merak ettikleriniz ve günlük burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz..

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Koç; Bu perşembe gününde oldukça motive ve keyifli şekilde başlayacaksınız. Öğleden sonrasında stresli anlamış olur yaşasanız da akşama doğru keyfiniz yerine gelecek. Bu perşembe aşk hayatınızda partnerinize karşı birazcık soğuk hissedebilirsiniz. Ilımlı olma yolunda ilk adımı siz atarsanız bu sizin yararınıza olacak ve ilişkinize iyi gelecek bir hamle olacaktır. Kariyer hayatınızda bu gün pozitif yönde sinyallerle karşılaşıcaksınız! Gelecek güzel günlere hazırlıklı olun.

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Boğa; Bu günün sabahına oldukça iç karatıcı şekilde uyandınız. Kafa karışıklıklarınız sizi yaşamdan keyif almama yoluna doğru git gide itiyor. Bu kısıtlı bir süre devam edecek olsa da mevzuyu hafife almamanız en doğru seçenek şeklinde duruyor. Aşk hayatınızda da aynı şekilde mevcud problemleri çözüme kavuşturma yolunda bir atmanız gerekmekte. İş yerinizde bu perşembe günü işler yolunda gidecek.

ik-003.jpg

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili İkizler; Bu perşembe de diğeri günlerde olduğu şeklinde ilk uyandığınızda kötü, uykunuz açıldıktan sonrasında cıvıl cıvıl olacaksınız. Toplumsal çevrenize verdiğiniz pozitif yaklaşım bazı kişileri rahatsız edebilir. Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına daha davranışlarında ölçülü ve sakin davranmanızda yarar var. Aşık olduğunuz kişiden bugün bir sürpriz alabilir ve keyfiniz bu hareketle gene yükselişe geçebilir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç; Bu perşembe günü aşk dolu uyanacak ve yüksek enerjinizin hepsini aşk odaklı düşüneceksiniz. Toplumsal çevreniz olsun iş yerinizde olsun aşk dolu yaklaşımınız tamamımız tarafınca fark edilecek. Bu yüzden bunu bilmeli ve karşılığınızı buna bakılırsa vermelisiniz. 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Aslan; Bugün, size destek çıkacak kişilerle bir arada olmak isteyeceksiniz. Kıymet gördüğünüz kişilerle bir arada olma arzunuz var.  Aşk hayatınızda bugün, gerilmiş yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Beraber olduğunuz kişiyle aranızın açılmasına niçin olabilecek her ne var ise ondan uzak durmalısınız. 

bas-001.jpg

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Başak: Bugün, duygusal anlamda kendinizi fazlasıyla güçlü hissedeceksiniz. Enerjinizdeki yoğunluktan doğru anlamda yararlanmaya çalışın. İlişki hayatınızda bugün, beklenmedik hatalar yapabilirsiniz. Birlikteliğinize vermiş olduğunuz kıymet üst seviyelerde olduğu sürece her şey daha da iyiye gidebilir. İş yerinizde bugün, mesleki açıdan abartılı yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Terazi; Bugün, etrafınıza karşı son aşama dengeli yaklaşımlarda bulunacaksınız. İkili ilişkilerden yana beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Pozitif tesirinde bırakır için birazcık daha beklemede kalmaya çalışın. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmanız gerekmekte. Beklenmedik gelişmeler gündeme gelse de üstesinden gelebileceksiniz. İlişkinize vermiş olduğunuz kıymeti net olarak belli etmeniz gereksinim duyulan bigün. Hata yapmamaya çalışın. İçinde bulunduğunuz durum karmaşıklık gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Gelişmeler üstünde etkinlik göstermek için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Akrep; Bugün, yaşamsal mevzularda mevcud tüm sorunları ortadan kaldırmak için harekete geçeceksiniz. Yönlendirmelerden arzu ettiğiniz şeklinde yarar sağlama şsnınız var. Her şeyin görkemli olmasını arzu ediyorsunuz bir tek bunun için birazcık daha beklemede kalmanız gerektirme ettiğini de unutmamalısınız. Aşk hayatınızda bugün, karamsar yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Dengeleri zorlamamak için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Yay; Bugün, yaşamsal mevzularda kendinizi daha talihli hissetmeye başlıyorsunuz. İletişim noktasında herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız bir tek bunun için birazcık daha beklemede kalmalısınız. Kişisel amaçlarınızın dışına çıkmadığınız takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmayacak olmanız da önemli. Bugün, birlikte olduğunuz kişiyle ortak nokta üstünde buluşmakta zorlanmayacaksınız. Elinizden gelenin en iyisine gerekseme duyabileceğiniz bir gündesiniz. İş yerinizde bugün, mesleki anlamda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Enerjinizdeki yoğunluktan da arzu ettiğiniz şeklinde yarar sağlama şansınız var. Koşullara uygun adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşanmayacak.

og-001.jpg

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak;  Bugün, yaşamsal mevzularda yeni ve beklemedik adımlar atabilirsiniz. Sınırları gereğinden fazla zorlamadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Elinizden gelenin en iyisine gerekseme duyabileceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ifade etmekten kaçınmamalısınız. Birlikteliğinizin üzerinize baskı oluşturmasını istemiyorsunuz bir tek bunun için birazcık daha sabırlı olmanız gerektirme ettiğini de unutmamalısınız. Olumsuzlukları tamamen geride bırakmamaya çalışın. İş ve kariyer hayatınızda bugün, gelişmeler üstünde etkinlik göstermeniz o denli da zor olmayacak.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Kova; Bugün, sezgileriniz yardımıyla kendinizi oldukça daha iyi hissedeceksiniz. Vakalar üstünde etkinlik göstermekte zorlanmayacak olmanız da önemli. Her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Zihinsel ve fizyolojik olarak ne kadar güçlü olduğunuzu her insana kanıtlamak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, daha sabırlı ve kontrollü olmalısınız.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 28 NİSAN 2022 PERŞEMBE

Sevgili Balık; Bu perşembe günü aile hayatınızda bazı karmaşalar modunuzu düşürebilir. Dik başlı tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu tavırlarınızdan bir an evvel geri dönüş yapmalısınız yoksa neticeleri sizi duygusal bi boşluğa sürükleyebilir. Aşk hayatınızdaki büyük sorunları alttan alır bir davranış sergilemezseniz aşkta aradığınız rahatlık ve mutluluğa asla haiz olamayacaksınız.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

 

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu oldukça çok efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı elde eden yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler bir oldukça zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu yardımıyla bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nedir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde oluşan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek minik küçük bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız anlamına gelir. Bir diğeri önem vermeniz gereksinim duyulan şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma bakılırsa ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

İLİŞKİLERDE BURÇ UYUMU

Astroloji meraklıların en oldukça aradıkları konuların başlangıcında gelen ise ilişkilerde hangi burçların uyumlu olduğu yönünde. Peki hangi burçlar birbiriyle uyumlu? Akrep burcu ile ilişki yürütülebilir mi? Hangi burç ilişkide daha baskın karakterdir? İşte merak ettiğiniz soruların cevabı..

Sevdiğiniz Koç burcu ise, karşınızda beklemeyi sevmeyen, istediğini almak için tüm enerjisiyle savaşan ve sizin de bu şekilde olduğunuzu varsayarak, size oldukça danışmadan beklemeden hareket eden sabırsız bir model vardır. Spor yapmayı hareket halinde olmayı yeni şeyler denemeyi canı ne istiyorsa onu yapmayı isteyen dinamik biri… o yüzden ona kendinizi ifade etmeli, neyi isteyip istemediğinizi söylemelisiniz. Onun durup sizin neyi arzuladığınızı anlamasını beklemeyin. Onu yavaşlatacak şeyleri sevmediğini hatırlayarak, onun hızına temposuna enerjisine uyum sağlamaya çalışın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, İkizler, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yengeç, Terazi ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi balık, akrep, başak ve boğa burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Boğa burcu ise, yemesine içmesine keyfine rahatına düşkün sakin bir model vardır karşınızda. Sevdikleriyle temas halinde olmaktan, dokunulmaktan dokunmaktan hoşlanır. Onu mutlu eden şey; yanında olmaktan rahatlık ve keyif alınmış olduğu insanlarla zaman geçirmektir. Onu strese sokan, yitirme korkusunu tetikleyen; ilişkiler, heyecanlar, arayışlar, riskler içinde olmaz. Sosyalleşmek ya da yeni bölgeler görmek için değil doğa ananın ve yaşamın keyfine varmak, sezmek için gezer dolaşır. Toplumsal medyayı kullanmaktan kaçınır zira huzurunu bozacak insan ve olaylardan uzak durmayı tercih eder. Keyfine düşkünlüğü ve direnmesi meşhurdur. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Balık, Terazi ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Akrep ve Kova burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi ikizler, koç, yay burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz İkizler burcu ise, tatlı dilli esprili meraklı sohbeti asla bitmeyen bir modelle birliktesiniz. Hem zihni hem de bedeni hareketi dinamizmi sever, yeni şeyler öğrenmek araştırmak bilmek konuşmak anlatmak en büyük hobisidir. Yüksek ihtimalle İyi bir dinleyici olmadığından sizin ne demek istediğinizi anlamakta zorlanabilir, pes etmeyin odaklanın göz teması kurun ve lafınızı gene edin. Yorulmak bilmediğinden onu yavaşlatan tekrara düşüren bir ilişki arkadaşlık onu sıkabilir. Etken ve oldukça yönlüdür, oldukça sayıda kişiyle temas halinde olmayı arzular. Toplumsal medyada aktiftir, telefonu ve kitabı elinden düşmez. Dostlarıyla görüşmesini engellemeye çalışmak, ona yasaklar koymaya çalışmak büyük bir hata olur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Koç ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Başak ve Balık burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yengeç burcu ise, halinizden anlayan sizi düşünen incitmekten kaçınan yanınızda iken kendini güvende hisseden ve en o denli da sizinle bu yüzden beraber olan biriyle birliktesinizdir. “İyi günde fena günde” teması yengeçler için hala geçerliliğini korumaktadır, şüpheniz olmasın. Fakat sizden aynı oranda ilgi, güven, sevgi ve şefkat bekler, düşünüldüğünü bilmek ister. Ona hususi hediyeler, küçük ayrıntılar, sevgi sözleri bekler. Bu ayrıntıları atlarsanız, onu sevdiğinizi belli etmezseniz; kabuğuna kapanıp sizden uzaklaşır, ilişkiden kendini çekebilir. Ta ki siz gelip durumun bilincinde olduğunuzu belli edip lüzumlu ayarlamaları yapana kadar. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Terazi, Oğlak, Koç burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi ikizler, aslan, yay, kova burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Aslan burcu ise, acaba onu ne mutlu eder? ya da neyden hoşlanır? diye düşünmenize detaylı araştırma yapmanıza gerek yok.  Aslan aslına bakarsanız kendini belli eder. Samimi içten eğlenmeyi ve yaşamayı bilen, canınıza can katan, önder bir kişilik ile birliktesiniz. Ona karşı dürüst olun, dolambaçlı yollar kullanmayın. Onun egosunu ve özgüvenini pozitif yönde yönde destekleyecek davranışlarda bulunun. Sık sık göz teması kurun, dikkatinizin onda bulunduğunu hissettirin. Eğer eleştirecekseniz ilkin iyi taraflarından başlayın, sonrasında sadede gelin. Sizi mutlu eden ve önemli olan mevzular her ne ise, ona detaylıca anlatın ki sizi kendi şeklinde sanıp istediklerinin peşinden sürüklemeye kalkmasın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, İkizler ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Akrep, Kova ve Boğa burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi yengeç, başak, oğlak ve balık burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Başak burcu ise, size her an desteğe desteğe ve bakıma hazır bir modelle birliktesiniz. Sizin geliştiren iyileştiren var ise aksayan sorun çıkaran işlerinizi-ilişkilerinizi onarmak için tavsiyeler vermeye oldukça arzulayan bir sevgili. Gözlem ve idrak kabiliyeti oldukça yüksek, ergonomik, yeri ulaştığında de bir “geyşa”. Onu en oldukça iğreti eden, sizden uzaklaştıran şey önerilerini dikkate almamanız olacaktır. Ek olarak uzun süre bir mevzuda karar alamayan, net olamayan belirsiz durum ve ilişkiler onu yorar. Ona karşı net olun, evetlerinizi ve hayırlarınızı detaylı anlatın ki sizin adınıza düşünüp durmasına gerek kalmasın. Günü birlik, yüzeysel, güven vermeyen ilişkiler kurmaya yanaşmaz, dikkatsizlik etmeyin. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Balık ve İkizler burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Aslan, Terazi, Koç ve Kova burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Terazi burcu ise oldukça zarif, hem sizin hem de çevresindeki diğeri insanların isteklerine ve seçimlerine karşı oldukça duyarlı biriyle birliktesinizdir. Onun için oldukça rahatsız edici olmadıkça yaptığınız programa ve akışa uyar, sorun çıkarmaz. Daha oldukça mesele çözen, orta yolu bulmaya çalışan biridir. Etrafını güzelleştirmeye bayılır, bunu müzikle sözle edebiyatla moda yada sanatla yapıyor olabilir. En büyük sıkıntısı, huzurunun özetlemek gerekirse içindeki duyarlı dengenin bozulmasıdır. İdare eden görmezden gelen pek belli etmeyen bir yanı vardır. Dikkat edin, eğer bu moda kayarsa bilin ki bu mesele bir yerden patlak verecek, büyük olasılıkla önemsiz bir mevzudan. Onun, size verdiği öncelik ve ilgi kadar sizde ona vermeyi dikkatsizlik etmeyin. (*28*) ifadelerini dikkatli okuyun, küçük bir ihtimal fark ediyordur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Yay, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Akrep, Başak, Balık burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Akrep burcu ise, sizi baştan aşağıya taramış, pozitif yönde negatif özelliklerinizi, güçlü zayıf yanlarınızı hafızaya almış biriyle birliktesiniz. Onu kandırmanızın, yüzeysel davranmanızın, dikkat edeyimde açığımı yakalamasın uğraşlarının bir faydası yok! Dürüst olun. Eğer seviyorsanız korkmayın ondan J zira akrep oldukça vefalı sadık duyarlı elinde avucunda ne var ise veren bir modeldir. Sadece kandırılmaya ve kullanılmaya gelemez. Akreple yaşanmış olan tutkulu ve samimi bir aşk, öfkeli bir ilişkiye güç savaşına dönüşebilir ve akrep kaybetmeyi asla sevmez. Sizinle beraberse onun yaşamına kattıklarınızın kıymetini biliyordur. Fakat bir akrep’e karşı da güçlü durmayı, sınırlarınızı çizmeyi, nerde başlayıp nerde bittiğinizi de göstermeniz lazım. Ondan ayrı program yapabilir misiniz?, gün içinde yaşadığınız şeyleri detaylı anlatmadan geçebilir misiniz? pek güvenilir değilim, ilkin bir konuşun derim. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Oğlak ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Boğa, Kova ve Aslan burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Terazi, Yay, Koç ve İkizler burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yay burcu ise, deli dolu ağız dolusu gülen kıpır kıpır bir modelle birliktesiniz. O hayata nerden bakılması gerektirme ettiğini iyi bilir, vizyonerdir. Yaşamın ve insanların Güzel taraflarını görür, farklıdır. Ona bakılırsa gezecek görecek yaşanacak öğrenilecek konuşup tartışılacak edinim edilecek oldukça şey vardır yaşamda. O yüzden bu şekilde bir modeli sınırlamaya kalkmayın, çabanız boşuna olur. Onunla birlikte yaşamadan keyif almayı öğrenin. Acil durumlarda dikkatini çekmek ve onu uyarmak için; merakını uyandıran ifadeler kullanın. Öğrenmeye ve yeni uğraşlar hobiler edinmeye açık olduğunuzu gösterin. Şundan dolayı o, hareketli dopdolu bir yaşam arayışındadır. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Balık ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Akrep, Oğlak, Yengeç ve Boğa burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Oğlak burcu ise, yalnız kendinin değil yaşamın da sorumluluğunu sırtlanmış giden bir modelle birliktesiniz. Ona bakılırsa yaşamak oldukça ciddi bir iştir, sevmek de öyleki! Yaşam modeline, aile terbiyesine uyumlu olmayan biriyle beraber olmaktan kaçınacaktır. Tek gecelik ilişkiler, emek harcamadan kurulmuş bağlar ona samimi gelmez. Onun önceliklerine ve alın terine saygı göstermeniz, onu ciddiye almanız oldukça önemli. Kendini güvende sezmek ve ayaklarını yere sağlam basmak isteyen bu modelin itimatını ve takdirini kazanırsanız, onun hayatla dalga geçen keyifli yanıyla da karşılaşabilirsiniz. Zorlukları beraber aşacağınız bir yol arkadaşı da kazanmış olmuş olmuş olursunuz. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Akrep ve Balık ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Terazi burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Yay, Kova, İkizler ve Aslan burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

Sevdiğiniz Kova burcu ise, hayatta kendi merkezini belirlemiş,  “evet ve hayırları” net olan fakat bir o denli da diğerlerine karşı hoşgörülü ve anlayışlı bir modelle birliktesiniz. Her mevzuda konuşabilen, beraberce zaman geçirebilen, hümanist, keyifli, keyifli, muzip biridir kova burcu. Onun için bir ilişkide arkadaşlık dostluk oldukça önemlidir. Dostça ve özgür bir yaklaşım sergileyen, birbirlerinin tercihlerine saygı gösteren ve yeniliğe açık bir ilişkide mutlu olabilir bir tek. Kendi başına ayakta durmak temasını oldukça önemser, bağımlı sürekli iç içe dip dibe “sensiz yapamam” ilişki modellerini sevmez. Aşkta kendini sınırlanmış sezmek, belli kurallar ve yasakların olduğu bir ilişki modeli onun dengesini bozar. İnatçı asi ele avuca sığmayan bir moda girer, en iyisi onu oldukça sıkmayın. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Koç ve Yay ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Boğa ve Akrep burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Balık, Oğlak, Yengeç ve Başak burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Balık burcu ise, bir taraftan işkolik bir taraftan da melankolik olan bir modelle birliktesinizdir. Bu iyi mi olur demeyin zira balık burcunun simgesi birbirine ince bir bağla bağlı iki balıktır. Biri yaşamın gerçeklerinin bilincinde iken (geçim derdi, sorumluluklar, engeller, para sıkıntısı, ödemeler…) bir diğeri yaşamı yaşama, anda olma, her şeyin yolunda ve tam olduğu inancı içindedir (tembelliğe, bırakmaya meyillidir). Sanatla alakalı ve artistik bir ruha haiz,  duyarlı biridir. Desteğe ihitiyacı olanın, derdi olanın, sevgiye ihtiyacı olanın yanındadır. Sizle beraber olmak için fedakarlıktan kaçınmaz, size inanıyor ve güveniyorsa, sevginiz onu çoğaltıyorsa sorun yok. Ona hususi zaman harcamayı dikkatsizlik etmeyin, ek olarak onu ara sıra yalnız bırakın ki kendini şarz edebilsin. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Oğlak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Yay ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size oldukça şey öğreten hem de geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En sıkıntılı deneyimi Kova, Koç, Aslan ve Terazi burçları yaşayabilir. Onlara oldukça yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi algılamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanoğlunun farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

YORUMLAR

Bir cevap yazın