He’s Expecting dizi konusu ve oyuncuları

Netflix’in yeni dizisi O Bekliyor, 21 Nisan’da gösterildi. Platform, O’nun Beklediği Japon dramasını özetledi. İzleyicilerin merakla beklediği yeni dizinin mevzusu ve karakterleri araştırılmaya başlandı. Bekleyen dizisinin mevzusu, oyuncuları, yönetmeni ve yorumları haberimizde yer verilmiştir.

Öykü, Netflix’in uzun süreden beri beklenen dizisinin yeni yönetmeni Yuko Hakota ve Takeo Kikuchi’nin adam karakterin hamile bulunduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Dramlarla dolu dizi bir kişinin anlatımına dayanırken, midesini seven bir insanın vakaları devreye giriyor. Sıradışı olayın oyuncuları ile ilgili bilgileri haberimizde okuyabilirsiniz.

Dizi eleştiri bekliyor

Gündelik bir mevzu olmayan bu dizinin sıra dışılığı birçok izleyicinin dikkatini çekti. Beklenen Seri, hanım ve adamların hamile kalmış olduğu duygusal ve fizyolojik değişimleri yansıtır. Tutkulu ve çalışkan bir reklamcı hamileliği denetim ettiğinde, endişesi seyircileri süpürdü.

Ara verilerek seyirciyle paylaşılacak olan dizinin ana temasının bölümler ilerledikçe seyirciye aktarılacağı düşünülüyor. Doğum öncesi altyazılı doğum anı; Fizyolojik ve duygusal olarak deneyimledikleri ifadeler ekranlara aktarılır. Ve gene, birkaç bölüm sonrasında, bu sefer Hiyama baba ya da ebeveyn olmanın ne kadar zor olacağını ya da ne çoğunlukla pozitif yönde gelişmeler bulunduğunu düşünmeye adım atar. Izleyici için komik ve garip olmasıyla birlikte ilk bölüm averajı ile geçer not aldı.

Oyuncuları ve karakterleri bekliyor

-Takumi Saitoh – Kentaro Hiyama

-Juri Ueno – Aki Seto

– Mariko Tsutsui

– Kazuya Takahashi

-Ryo Iwamatsu

-Shohei Uno

-Lily Franky

-Maho Yamada

YORUMLAR

Bir cevap yazın