Instagram Add Your Birthday Nedir? Add Your Birthday Doğum Günü Ekleme

Instagram kullananlar, Doğum Günü Ekle Instagram’ın ne anlama geldiğini ve ne anlama geldiğini merak ediyor. Instagram Doğum Gününü Ekle nedir? Doğum gününü eklemek ne anlama geliyor?

Toplumsal medya kullanıcıları, Instagram’da yeni güncellemelerin yayınlanmasıyla “Doğum Gününüzü Ilave edin”in ne anlama geldiğini araştırıyor. Gürses Gazetesi editör ekibi, Doğum Gününüzü Ilave edin güncellemesinden sonrasında siz kıymetli okurları ve bunun ne anlama geldiğini araştırıyor. Ayrıntılar makalede.

INSTAGRAM DOĞUM GÜNÜ NE ANLAMA GELİYOR?

Dünyanın en oldukça kullanılan toplumsal medya uygulamalarından önde gelen Instagram, yeni güncellemeyle kullananların çoğunlukla araştırmış olduğu doğum gününüzü eklemenin ne anlama geldiğini inceliyor. Tüm kullananların karşısına çıkan doğum günü sertifikasının ne anlama geldiğini merak ederken detaylara Gürgazetesi.com’dan ulaşabilirsiniz.

Instagram’dan meydana getirilen açıklamaların peşinden dünyanın tüm devletlerinde reşit olmayan kullananların Instagram’ı etken olarak kullandığı açıklandı. 18 yaşından küçüklerin de Instagram kullanımı ile beraber şimdiden kişilerin hesaplarında Doğum Gününü Ekle duyurusu göründü. Reklam verenlerinin reklamlarını kullanıcılara sunarken, reklamın bir tek benzer zevkini değil, uygunluğunu da göz önünde bulundurur.

ADD’NİN YENİDEN DOĞUM GÜNÜ NEDEN?

Instagram, bu güncellemenin daha önceki informasyon paylaşımlarına yansıyacağını duyurdu. Gelişen dijital çağda, kişisel çerezlerin reklam amaçlı uygunluğunu denetim eden uygulamalardan önde gelen Instagram, doğum gününüzü doğrulamanızı istiyor. Doğum günü sertifikalı kullanıcılarınızın kaç yaşlarında bulunduğunu öğrenmek isteyen Instagram, 18 yaşın altındaki kişilere yönelik reklamları sınırlamak ve reklam verenlere ulaşmak için bu güncellemeyi kullanıma sundu.

18 yaş altı kullananların Instagram’ı kullanıp kullanamayacağı tartışmalı olsa da hemen hemen herhangi bir özellik yada içerik kısıtlaması bulunmuyor. Bununla beraber, gelecekte bazı özellik bloklarının 18 yaşın altındaki kullanıcılara sunulacağı hala söyleniyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın