iPhone 6S ekran fiyatı nedir?

Apple eski iPhone modellerinden biri olsa da hala güncelleme desteği sunan ve iOS 15 güncellemesini indirebilen iPhone 6S, tasarım açısından dayanıklı bir telefon olarak adlandırılabilir. Sadece bir kaza sonucu ekran hasar görmüş, kırılmış yada çizilmişse ekranın değişiklik yapma zamanı gelmiştir. Bu aşamada iPhone 6S ekranının fiyatı oldukca mühim. Ekranı nereden alabilirim?

iPhone 6S ekranının fiyatı başvurduğunuz yere nazaran değişim izah edebilir. Mesela bir telefoncuya gidip yan ürünle bu değişikliği yapmak isterseniz ön cam için 300 TL, ekran değişimi için 420 TL ödemeniz gerekiyor. Sadece yan endüstri ürünleri karlı görünse de uzun solukta kullanıcıya maliyetli olabileceği için önerilmemektedir.

Bu yüzden, ekranı direkt orijinal ekranla değişiklik yapmak doğru yoldur. Apple’a nazaran iPhone 6S ekranını onarmak için ihtiyaç duyulan fiyat 1529 TL. Bu fiyatların dolar kuruna nazaran değişebileceğini ihmal etmeyin.

iPhone 6S eski bir iPhone modelidir. Bu telefona bu kadar para vermek beyninizde sual işaretleri oluşturabilir. Sadece kısa sürede bozulacak bir yan ürünü satın alma şansınız olduğunda, orijinalini almakta yarar var. Yeni bir iPhone almaya hazırlanıyorsanız fiyatların oldukça yüksek bulunduğunu hatırlatmak isteriz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın