iPhone birikmiş para nedir? Sorgulama nasıl yapılır?

iPhone mevduatları son haftalarda Google’da yoğun bir halde arandı ve kullanıcılar iPhone mevduatlarının iyi mi sorgulanacağını öğrenmek istiyor. Apple’ın kendi internet adresinden öğrenebileceğiniz bu kolay yöntemle Apple ID bakiyenizi denetim edebilirsiniz.

iPhone tasarrufları aslına bakarsak Apple Kimliği bakiyenizi gösterir. Bunu öğrenmek için ilk olarak App Store’u açmalısınız. Peşinden ekranın üst kısmındaki fotoğrafınıza yada Giriş düğmesine dokunun.

Bu adımdan sonrasında, iPhone’un ne sakladığını görebilirsiniz. Bakiyenizde para var ise, ekranda adınızın derhal altında görünecektir. Tutarı görmüyorsanız, bakiyeniz yoktur.

Tasarruflarınızı Mac’inizde de görebilirsiniz. Bunu yapmak için ilkin App Store’u açın. Kenar çubuğunun alt kısmında Giriş düğmesini görürseniz düğmeye basın ve Apple Kimliğinizle giriş yapın. Bir bakiyeniz var ise, miktar adınızın altında görünecektir.

Windows cihazınızdaki bakiyeyi denetlemek için iTunes’u açmanız gerekir. Apple hesabınızla iTunes’a giriş yaptıktan sonrasında, pencerenin üst kısmındaki Mağaza düğmesine tıklayın. Hemen sonra bakiyeniz var ise, tutarı görebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın