iPhone kulaklık fiyatları – İçerik Haber

iPhone kulaklık tutarları herkesi kendine çekiyor. Üstün kaliteli kulaklık arıyorsanız fiyatlar 5 bin TL’yi geçiyor ve uygun bir kablolu kulaklık satın alarak 100 TL’den daha ucuza kulaklık bulmak mümkün. iPhone kulaklık fiyatlarını araştırıyorsanız ilk olarak şu seçimi yapmalısınız: Aradığınız kulaklık kablolu mu kablosuz mu? Kulakta mı, üstünde mi?

iPhone kulaklık tutarları modele göre değişiklik gösterir. Uygun fiyata kulaklık satın almak istiyorsanız tercihiniz kablolu bir kulaklık olmalıdır. Apple EarPods da bunun için kesilmiş. Şu anda fiyatı 300 TL civarında.

Sadece Apple markalı bir mısra kullanmanıza gerek kalmamıştır. Piyasada iPhone ile uyumlu birçok kulaklık bulunmaktadır. Sadece bilhassa 3,5 mm jakı olmayan iPhone’lar için bu kulaklıklara bir de yıldırım ucu gerekiyor. O yüzden bu detayı kaçırmayın.

Çantayı birazcık daha açmak isterseniz kablosuz kulaklıkları tercih edebilirsiniz. AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro bu mevzuda tavsiye edilebilecek modellerdir.

Sadece AirPods serisinin tutarları 1000 TL’den başlıyor. Doğrusu daha ucuz bir kablosuz kulaklık arıyorsanız Huawei ve Honor benzer biçimde değişik markaların ürünlerine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın