Kanal D Üç Kız Kardeş 9. bölüm full, tek parça izle | Üç Kız Kardeş son bölüm izle Youtube

İlk kısmı 22 Şubat 2022’de gösterilen, yönetmenliğini Eda Teksöz’ün yapmış olduğu, yönetmenliğini Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz’ın üstlendiği Üç Kızkardeş filmi, Salı günü Üç Kız Kardeşler dizisinin dokuzuncu bölümüyle seyircileriyle buluşacak. Kanal D. , 19. Nisan Türkan’ın bu evindeki varlığı onu adım adım gerçeğe yaklaştıracak mı? Diziyi seyretmek isteyenler Kanal D Üç Kardeşler 9. Bölümünü full, tek parça izle | Three Sisters’ın son bölümünü izleyin, Youtube bağlantılarına erişin…

KANAL D ÜÇ Sisters 9. Bölüm TAM, TEK GÖRÜNÜM | ÜÇ HEMŞİRE SON BÖLÜM YOUTUBE GÖRÜYOR

Türkan’dan evlerine dönerken Somer ve eve dönerken Mine’nin otomobilini bulurlar. Sevgilisi için endişelenen Somer, Mine’nin evinde kalır. Türk yalnız kalmak istemedi ve onunla gitti. Oraya vardıklarında benimkinin evden çıktığını ve kişisel eşyalarını aldığını fark ederler. Somer mektubu burada okudu. Aşağı… Türk’ün bu evindeki varlığı onu adım adım gerçeğe yaklaştıracak mı?

Kanal D Three Sisters 9. Bölüm Tamamlandı, Tek Parça Saat |  Three Sisters Youtube'un son bölümünü izleyin

Evlilik yıldönümlerinde anne ve babalarına sürpriz hayata geçirmeye hazırlanan Derya ve Dönen, Somer ve Türkan’ı da planlarına dahil ediyor. Yıldönümünü kutlamak bununla birlikte öfkeleri yatıştırmak için bir fırsattır. Sadece davetsiz bir konuk her şeyi alt üst eder.

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ, 9. BÖLÜM TAM, BİRİNİ GÖR

ÜÇ HEMŞİRE SON BÖLÜM YOUTUBE GÖRÜYOR

Kanal D Three Sisters 9. Bölüm Tamamlandı, Tek Parça Saat |  Three Sisters Youtube'un son bölümünü izleyin

YORUMLAR

Bir cevap yazın