Kara Tahta 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri – 13 Nisan

TRT1’in 3. bölümünde 13 Nisan Çarşamba günü Blackboard serisinden giyim ve giyim sponsorları yer alacak. Blackboard Series karakterlerinin giysilerini ve giysilerini giydirdiği Blackboard Series giysilerini sizlerle paylaşacağız. Blackboard Bölüm 3’ün tamamını izleyin.

(* 13 *)

Miray Daner, Furkan Andıç, Cengiz Bozkurt ve Kerem Aslanoğlu benzer biçimde başarıya ulaşmış oyuncuların yer almış olduğu Blackboard, her Çarşamba akşamı 20.00’de izleyici karşısına çıkıyor. Dikkat çeken oyuncu ekibi ve değişik temaları ile kısa sürede beğeni toplayan dizinin yeni bölüm fragmanı da diziden kısa bir süre sonrasında gösterildi. İşte yeni Blackboard bölümünün bir önizlemesi ve son bölümün bir özeti…

Irmak, yanıtsız kalmış olduğu sorularla baş başa kalırken Atlas, Irmak’ın kapısından çıkmak mecburiyetinde bırakıldı. Öte taraftan Atlas, Irmak’ın kapısına vardığında çılgına dönen Bekir, ondan kurtulmak için Atlas’ı ortadan kaldırmayı planlıyor. Bekir planları için başkasını kullanacak ve Atlas’ı asla düşünmeyecek biri olacaktır.

Tamamı gerçekleşene kadar Irmak, Atlas’ın karşısında durup içindeki her şeyi konu alıyor. Atlas ise bir gecikme hissine kapılır. Atlas, ders vermekte ısrar etti ve Aylin de bu karmaşadan kurtuldu.

Tablo Bölüm 3’ün Önizlemesi

09042022151234 4612391 15 12

YORUMLAR

Bir cevap yazın