Kardeşlerim 47.Bölüm Full İzle: Kaan Ölecek Mi?

9 Nisan 2022’de ATV ekranlarında ekrana gelecek olan Kardeşlerim 47.bölümde sevenleriyle buluşacak. 47.bölümüyle kardeşlerim dizisi bu haftaki yeni gelişimleri ile seyircisini vizyon başlangıcından ayıramıyor. Kardeşlerim, Bölüm 47, tamamına bakın. Kardeşlerim 47. bölümün tamamını, tamamını haberimizde seyredebilirsiniz.

Kardeşlerim 47. bölümde hayranlarıyla buluşacak. Bu hafta vizyon başlangıcında kardeşlerim dizisinde yeni gelişmelerle yerini alacak. Kardeşlerim 47.bölümüyle atv ekranlarında sizlerle.

KARDEŞLERİM 47. BÖLÜM TAM SAAT

Kaan’ın başlangıcında Akif, “Bekle aslan oğlu” dedi. Gözyaşları döken Kaan, “Beni seviyor musun baba?” dedi. Sual yürek parçalayıcıydı.

Kim ağlıyor, “Aşk nedir oğlum? Sana hayatımı veriyorum dostum.” o cevapladı.

Vakalar Kaan karakterine yaşam veren Eren Ören’in diziden ayrıldığına dair söylentileri doğrulasa da Süsen’in fragmanda yer almaması dikkat çekti.

Kardeşlerim, 47. bölüm. Tam görünüm için buraya tıklayın

KARDEŞLERİM SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Eren ailesi bir sevdiklerini daha yitirme korkusuyla karşı karşıya kalırken; Nebahat’ın Resul’ü durdurma hamlesi beklenmedik bir halde biter.

Ömer, yaşamış olduğu sıkıntılar karşısında ailesinin ciddi bir tavır takındığını görürken; Sadece Şengül, karşılaşmış olduğu görünüm karşısında şok oldu. Ataman Koleji’nde okul radyosunun açılışı yeni sürprizleri bununla beraber getirirken; Eren kardeşler hayatta kalabilmek için yeniden birbirlerine sarılmak zorundadır.

Ömer ve Tayfun cephesindeki olayların seyri her geçen gün değişirken Ömer için bu durum sıkıntılı günlere niçin olmaktadır. Tekrardan Suzan’la beraber olmanın hayalini kuran Akif, büyük bir sürprizle karşılaşır. Orhan cephesinde Şengül’ü kıskandıran gelişmeler var. Nebahat, Resul’den almış olduğu haberle dehşete düşerken; Ömer’i tefeciden korumak isteyen Zirve’un hamlesi beklenmedik sonuçlar doğurur.

YORUMLAR

Bir cevap yazın