Kardeşlerim 48.Bölüm 2.Fragmanı – Webhaberim

kardeşlerim 48 bölüm 2 ön izlemesi 6258aee14eeb1

Kardeşlerim 48. Bölüm 2’nin Önizlemesi ATV ekranında kalmış olduğu yerden devam eder. Kardeşlerim dizisinin yeni kısmı 16 Nisan Cumartesi akşamı 20.00’de ATV’de!

Başrollerini Celil Nalçakan, Ahu Yağtu ve Cüneyt Mete’nin paylaşmış olduğu Kardeşlerim bu hafta gösterime girecek mi?

Kardeşlerim 48. Bölüm 2’nin Önizlemesi

kardeşlerim 48.
Kardeşler, yeni bölümün özetini okuyun.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

“Bir ihtimal bigün gereksinim duyulur; Ufak bir mutluluğu bir köşeye saklamalıydık…” Kaan ve Süsent ağır yaralı olarak sıhhat kuruluşuna götürülürken, Akif ve evlatların gerilmiş bekleyişi sıhhat tesisinin salonuna adım atıyor. Babasından kalan hisseleri yönetim edecek olan Berk; Şirkete gidip annesini de yanına alan Oğulcan, ailesini geçindirmek için Ömer’le yeni bir iş kurar.
Tolga’nın kurnaz hareketi Zirve ve Kaan cephesinde mühim gelişmelere niçin olur. Yüce’nun Komut’e yaklaşması Oğulcan için büyük bir yıkım olurken; Süsen’in ilminin ağırlığıyla Ömer’in önüne ezdiği hücum, Ataman Koleji fobisiyle doluydu.

kardeşimin tv dizisi

Yakında çekimleri başlamış olacak olan dizinin provalarında ilk kez bir araya gelen oyuncuların keyifli ve dinamik davranışları da objelere yansıdı.
Aileyi, kardeşliği, doğru ile hatası, varlık ile yokluğu incelikle işleyen dizi, parlak ekibi ve vicdanlarına dokunan hikayesiyle ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Senelerdir televizyonda tv seyretme sloganıyla efsaneleşmiş dizileri ekrana taşıyan Atv’den efsaneleşmiş bir ekip daha geliyor. “Kardeşlerim” filmi, tek dertleri yaşam mücadelesi veren, çekimlere gün sayan dört kardeşin yürek burkan ve merhametli öyküsünü konu alıyor.
Senaristliğini Gül Abus Semerci’nin yazdığı dizinin okuma provaları başladı. Oyuncular provaların ilk fotoğraflarını verdi. Yaşam mücadelesi veren dört kardeşin dram hikayeleri seyirciyle buluşuyor. Ortalığı kasıp kavuracak fakat “Kardeşlerim” dizisi sevgiyi ve aileyi ekrana yansıtacak. dizideki oyuncular: Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Neşelen Atasoy, Halit Özgür Sarı, Water Sign Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Seviş Melaş, Kakisan ve hepsi.

.

YORUMLAR

Bir cevap yazın