Kardeşlerim Dora Öldü mü Diziden Ayrıldı Çıktı mı? (Ilgaz Kaya)

Dora karakterini canlandıran Ilgaz Kaya, kardeşlerim dizisine veda eden soyadı oldu. Kardeşlerim Dora öldü mü? diziden ayrıldın mı? Sitemiz hakkında informasyon almak için size (Ilgaz Kaya) yazıyoruz. Kardeşlerim dizisinin 9 Nisan tarihinde ekrana gelen 47. bölümünde Kaan yaşamını kaybederken diziye veda eden bir öteki isim de Dora oldu.

Kardeşlerim Dora diziden ayrıldı.

Kardeşlerim dizisi Dora diziden ayrıldı, neden olmasın?

Dora, aksiyonun bastıramadığı Kardeşlerim dizisinin setinde ekibe veda eden son karakter oldu. NGM dizisi “Kardeşlerim”de Dora’nın karakterini oynayan Ilgaz Kaya, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete benzer biçimde oyuncularla. Simge Selçuk da 9 Nisan’da ekrana gelecek. Aynı gün ekrana gelen dizinin 47. bölümüyle vedalaştı.

Kardeşlerim dizisi Dora diziden ayrıldı niçin ortadan kayboldu?

Dizide bu hafta Kaan’ın ölümü hepimizi şoke ederken, Kardeşlerimin dizisi Kaan öldü mü? Diziden çıktığını söyleyince aniden Dora rolünü oynayan Ilgaz Kaya’nın ekibine veda etti. Doğal fazlaca çarpıcı bir karakter olmadığı için muhtemelen pek bir tesiri olmadı fakat Dora’nın nerede bulunduğunu ve niçin ortaya çıkmadığını merak eden fazlaca sayıda ziyaretçimiz de var, Dora diziden ayrıldı, niçin dışarı çıktı? İşte Dora’nın kardeşlerime veda mektubu.Ilgaz, Kardeşlerim dizisinden Kaya Dora olarak ayrıldı.

Kardeşlerim dizisi niçin öldü Dora?

“Kardeşlerim” dizisinin Dora’sı, 16 Nisan Cumartesi günü ekrana gelecek olan 48. bölümde yer almayacak. Ilgaz Kaya 47. Bölümde Dora rolünü yapan Kardeşlerim serisine elveda deyin. Kardeşlerim dizisinden çıkan oyuncularla ilgili sayımıza da göz atabilirsiniz. Dora’nın çıkması iyi mi sence, geri dönmesini ister misin? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın