Kavisli Penis: Neden Olur?

Bir çok adam, penislerinin neler yapabileceğini ilk kez fark ettikleri andan itibaren bu erkekliği hakkaten ölçme noktasına kadar penis boyutları mevzusunda oldukça endişelidir. Bazı adamların, bu ölçümü zorlaştırabilecek naturel bir eğriye haiz bir penisi vardır, sadece bu kesinlikle yatak odası performanslarında bir fark yaratmaz. Fakat bir adam, seneler ilkin tamamen düzken, şimdi kavisli bir penisi bulunduğunu fark ettiğinde ne olur? Bunun cevabı Peyronie hastalığı olabilir ve aslına bakarsak bir adamın penisini kısaltabilir.

Peyronie Hastalığı nedir?

Hastalığı idrak etmek için ilkin penisin iyi mi çalıştığını anlamalıyız. Penis bağ dokusu ve kanla dolan odacıklarla doludur – bir adam bu şekilde erekte olur. Aşırı yada sert mastürbasyon, sert sex, yaralanmalar yada penisle ilgili öteki problemler sebebiyle bağ dokularında hasar meydana gelebilir. Zaman içinde, bu hasar vücudun yara dokusu oluşturarak iyileştirmeye çalmış olduğu ufak mikro yırtıklar oluşturur.

O yara dokusu bağ dokusu benzer biçimde genişlemez. Böylece penis içine kan aktıkça dikleşir, sadece plak olarak da malum yara dokusu genişlemez. Netice kavisli bir penistir.

Peyronie hastalığını naturel bir eğrilikle karıştırmamak fazlaca önemlidir. Bir adam, yaşamının fazlaca erken dönemlerinde kavisli bir penisi bulunduğunu fark edebilir ve bunun düzgüsel olduğundan güvenilir olabilir. Peyronie zaman içinde oluşur ve ereksiyon halindeki penisin şeklini ve uzunluğunu değiştirir – bu ilk yıllarda süregelen bir şey değildir. Organik bir eğri asla endişelenecek bir şey değildir.

Penis Boyutu Iyi mi Değişmiş olur?

Peyronie hastalığı kötüleştikçe, bir adamın kavisli penisi birazcık kısalmaya başlayabilir. İlk başta o denli fark edilmeyebilir, sadece zaman içinde her şeyin aynı olmadığını fark edebilir yada bir tek görmek için o eski ölçüm çubuğunu bile çıkarabilir. Bu boyut değişikliği, penisin belirli bölgelerinde fazlaca fazla plak biriktiğinde ve tam bir ereksiyona izin vermediğinde meydana gelebilir. Peyronie hastalığı sebebiyle penis boyutu bir kez küçüldüğünde, bunu tersine çevirmenin bir yolu yoktur. Bu yüzden ilk etapta bunu önlemek fazlaca önemlidir.

Peyronie Hastalığı Iyi mi Önlenir

Peyronie hastalığının oluşmasını önlemeye destek olmanın birkaç yolu vardır. Birçok adamın basitçe kavisli bir penisle doğduğunu anımsamak önemlidir ve bu Peyronie’nin değil! Basitçe anatomileri bu şekilde çalışır. Peyronie’s zaman içinde olan bir şeydir, bu yüzden naturel olarak kavisli bir penisi daha belirgin hale getirebilir yada zaman içinde düz bir penisi kavisli hale getirebilir.

Önleme, iyi penis bakımı kadar basittir. Bu, penisi mastürbasyon esnasında fazlaca sıkı bir “ölüm tutuşu” yada kafi yağlama olmadan cinsel ilişkiye girme benzer biçimde sert kullanımlardan korumaya itina göstermek anlamına gelir. Bununla beraber, kırılgan penisin ve içindeki dokunun yaralanmasını önlemek için spor esnasında bir bardak takmak anlamına da gelebilir. Ve herhangi bir yaralanma yada problem olursa, doktora gitmekten ve olanlarla ilgili yardım istemekten asla çekinmeyin.

İyi Penis Bakımının Sürdürülmesi

Bir adamın muhteşem düz bir penisi yada kavisli bir penisi olsun, iyi bir penis bakımına dikkat etmesi gerekir. Bunu muhteşem bir penis sağlığı kremi kullanarak yapabilir. (sıhhat uzmanları tavsiye Adam 1 Adam Yağı cilt için klinik olarak güvenli ve hafifçe olduğu kanıtlanmıştır). A, C ve D benzer biçimde fazlaca sayıda vitamin içeren bir krem, cildi iyileştirebilir ve sonunda istemediği eğriliğe yol açabilecek ufak mikro yırtıkların önlenmesine destek olabilir – ve bu iyi sıhhat penis boyutunu koruyabilir. görmeye alışık olduğu seviyede.

YORUMLAR

Bir cevap yazın