Lullar Nedir, Nasıl Kullanılır? – Webhaberim

Lular Nedir kısmı uzun süredir merakla beklenen konular içinde yerini hala koruyor. Günümüzde Lullar hakkında informasyon sahibi olan üst düzey web kullanıcıları tarafınca tercih edilse de hala milyonlarca kişinin bilmiş olduğu bir yapı değildir.

Genel olarak Lullar incelenirken kullananların ana sayfa profil bloglarında yada toplumsal medya hesaplarında yada Hotmail adları, soyadları, kullanıcı adları şeklinde e-posta adreslerinde canlı alanlar bulmanıza destek olan bir aracı motor olarak öne çıkıyor.

Lular Bilinmiş olduğu kadarıyla kullanımı kolay ergonomik arayüzü yardımıyla tüm insanoğlu için kolay erişilebilir bir yapı olarak öne çıkıyor. Bilhassa takipçiler için oldukça popüler bir yapı olduğundan kullanıcılar tarafınca tercih edilen bir işlem olarak görülmektedir. Kullanımı ergonomik olduğu ve fazlaca yaygın bir operasyon olmadığı için, Lullar’ın ne olduğu şeklinde bilgilerle giderek daha çok insan ilgileniyor.

Lullar nedir?

İnsanların sosyal medya hesaplarına kaydolmak için kullandıkları e-posta adreslerinden, bu e-postalara kaydolmak için kullandıkları ad ve soyadlarına kadar her türlü ayrıntıyı ortaya çıkaran bir süreç şeklinde görünüyor. Sadece Lullar şu anda ülkemizde asla güvenli ve yasal bir işlem değil. Bu yüzden Lullar kullanmayı düşünenler uzak dursunlar şundan dolayı devletimizde yasal bir karşılığı henüz bulunmuyor. Yapı tamamen mahremiyet ihlali olduğundan, kullananların uzak durmaları tavsiye edilir.

Lullar nedir ve nasıl kullanılır?

Lullar Toplumsal siteler, insanların e-posta adreslerini bulmasını fazlaca kolaylaştırır. Eski arkadaşlarınız e-posta adreslerinizi biliyor sadece toplumsal medya hesaplarını bulmak zorsa, bu aşamada en fazlaca yardımı Lullar sunuyor. Toplumsal medya hesaplarına erişmek isteyenler, direkt Lullar platformu üstünden toplumsal medya hesaplarının linklerini bulabilirler.

Lullar’la ne yapmalı?

Lullar’la ne yapmalı? Bu bölümdeki kişilerin e-posta adreslerini bilmeniz kafi olacaktır. Ülkemizde herhangi bir yasal işlem olmamasına karşın Lullar hala binlerce şahıs tarafınca tercih ediliyor. Bu yüzden kişilerin fazlaca dikkatli kullanmaları gerekmektedir. Lullar’da yapabileceğimiz en mühim şeylerden biri, insanların e-posta adreslerini bilmek ve onlara kaç tane toplumsal medya hesabının eklendiğini anında bulmalarına destek olmaktır. Bir kişiyi saatlerce ismiyle aramaya çalışsalar da Lullar’ın desteği yardımıyla insanoğlu onu fazlaca rahat bir halde bulabiliyor.

 

Lular Günümüzde buna benzer birçok uygulama bulunmaktadır. Sadece hangisini tercih edersek edelim, tamamen müdahaleci bir uygulama bulunduğunu bilmemiz gerekiyor, bu yüzden güvenilir ve yasal bir tedbir değil. Tam tersi bir sorunla karşılaşmamak için Lullar’ın seçtiği adreslerden uzak durmalısınız.

Lullar nedir,nasıl kullanılır? Bu konu ile ilgili yorumlarınızı yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın