Mai A Mother’s Rage Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Mai A Mother’s Rage dizisi, teması, oyuncuları, karakterleri, oyuncuları, yorumları, 2. dönem, Ekşi, çözümleme, imdb puanı, ön seyretme, izle benzer biçimde aramalarınıza YORUM GÜNCELLEMELERİ’nden yanıt bulabilirsiniz.

dizi hakkında

15 Nisan 2022 Netflix Türkiye Bu, yayınlayabileceğiniz Netflix Hindistan’ın orijinal içeriğidir 6 bölümlük dizinin ilk sezonunda suçlar, dramalar ve gerilim vardır.

Dizinin yönetmeni Anshai Lal ve Atul Mongia senaristliğini üstlenirken Atul Mongia, Srishti Rindani ve Tamal Sen o yazdı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Sakshi Tanwar, Vivek Mushran, Raima Sen, Prashant Narayanan, Seema Pahwa, Anant Vidhaat ve Wamiqa Gabbi benzer adlar ihtiva eder.

Üretme IMDbİlk günde 7.8Bir puanı vardı.

Bugün Annenin Öfkesi teması

Serinin temasıYas tutan bir anne, kızının trajik ölümünün sorumlularını ortaya çıkarır ve gerçeği öğrenmek için soğukkanlılığından dolayı acımasız bir adam olur.
Jawahar’ın çalışanları önceki gece neler bulunduğunu öğrenince ve mühim bir şifreleme anahtarı aramaya başlayınca Sheel beklenmedik bir ivme kazanır. Farooque, Supriya’nın davasını devralır. Korkulu bir vakadan sonrasında, Sheel kendisi kriptografik anahtarın peşine düşer. Farooque, çabalarını hafife almak için Neelam’ı gizli saklı parayla yüzleştirir. Ailesi ile yaşamış olduğu anlaşmazlıklara karşın Sheel amacına doğru aşama kaydediyor fakat sandığından daha çok sorunla karşı karşıya.

YORUMLAR

Bir cevap yazın