Mika Raun erkek mi? Mika Raun’un gerçek adı ne? Son halini görenler gözlerine inanamadı…

Unutulmaz fenomen Mika Raun, katılmış olduğu youtube programlarında bilmediğini ‘Ashkom’ kelimesiyle duyurdu. Instagram’da 500.000’den fazla takip edeni olan ve videoları bir milyondan fazla izlenen Raun, cinsel yönelimle ilgili açıklamalarıyla dikkatleri üstüne çekti. Bu ifşalardan kısa bir süre sonrasında, toplumsal medya hesabındaki mini etek paylaşımları, Mika Raun hakkında söylentilere ilgi uyandırdı.

Mika Raun’un gerçek adı nedir?

Gerçek adı Michael olan sadece Mika adını kullanmayı yeğleyen Mika Raun, tüm toplumsal medya hesaplarında bu takma adı kullanıyor.

Mika Raun kimdir?

Mika Raun, Youtube programında cinsel tercihiyle ilgili bir suali yanıtladı;

Sanırım doğduğum günden itibaren hissetmeye ve anlatmaya başladım. Aklımda ne işe yaradığını hep merak etmişimdir. Ben duygusal bir insanım, duygulara ehemmiyet veririm. Dünyanın en sevilmeyen ve kabul edilemez yöneliminde olsam da başka birine aşık olabilirim! Bir iskemle bile olsa, ona aşık olabilirim. Bence insanoğlu da aynısını yapmalı. Aşk yön veren bir şey değildir. Bir adama, bir hanıma, bir transseksüel kişiye de aşık olabilirsiniz. Bir halıya bile aşık olabilirsiniz. Bir halıyla evlenebilirsin, her şey olabilir.

Çocukken atkıdan sutyen taktığını özetleyen Mika Raun, uzun seneler cinsel ayrımcılığın ne işe yaradığını bilmediğini söylemiş oldu. Raun, ilkokulda istediği wcye gidebileceğini ve erkekler tuvaletini bayanlar tuvaletinden ayıramadığını söylemiş oldu.

Mini etek ortaya çıktı

Instagram’da son karede Mika’yı beyaz mini etekle görenler şok oldu.

Kıyafetini beyaz çorap ve pembe topuklu ayakkabıyla tamamlayan 22 yaşındaki fenomen, beğeni ve yorum aldı.

Mika Raun’un ortalama 1 milyon taikosu olan süper mini pozu, “N’aber?”, “Göğsünü kır”, “Lolita” benzer biçimde yorumlar aldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın