Nasıl Fenomen Oldum 12.Bölüm izle

nasıl fenomen oldum 12. bölüm izle 62586610ebfd5

Iyi mi muhteşem oldum, bkz. bölüm 12 Perşembe gecesi beIN CONNECT ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Iyi mi Muhteşem Oldum Yazının devamında Bölüm 12’nin ön izlemesini HD olarak seyredebilirsiniz.

Fenomeni, Nilperi Şahinkaya Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Dinler ve Bahadır Vatanoğlu’nun başrollerini paylaşmış olduğu Iyi mi Olurum bu hafta gösterime girecek mi?

Iyi mi muhteşem oldum, bkz. bölüm 12

Fenomenin 12. kısmı iyi mi oldum?
Iyi mi Olduğumda Fenomen yeni bölüm özetini okuyun.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Nilperi Şahinkaya ve orijinal senaristliğini merak edenler beIN CONNECT dijital içerik platformunda yer edinen “Iyi mi Fenomen Oldum” oldukca yakında seyircilerle buluşacak. Mustafa Kotan’ın yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu ve yapımcı HANN’ın oturmuş olduğu dizinin çekimleri başladı. Yeni sezonun iddialı projelerinden önde gelen “Iyi mi Fenomen Oldum”da Nilperi Şahinkaya, geleneksel medyanın haricinde bir toplumsal medya fenomeni olan “Ala” karakterine yaşam veriyor.
Yeni sürem için iddialı projelerden önde gelen dijital dizi Iyi mi Oldum Fenomeni’nin başrol oyuncusu Nilperi Şahinkaya, geleneksel medyanın haricinde bir toplumsal medya fenomeni olan Ala karakterine yaşam veriyor. Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Dinler ve Bahadır Vatanoğlu’nun yer almış olduğu dizinin setinden ilk görüntüleri de paylaştılar.

Mustafa Kotan’ın yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu, yapımcı HANN’ın başrolünde ödüllü oyuncu Nilperi Şahinkaya’nın yer almış olduğu “Iyi mi Fenomen Oldum” filmi oldukca yakında geliyor. beIN CONNECTiçinde .

.

YORUMLAR

Bir cevap yazın