Neler Oluyor Hayatta? 25 Nisan Pazartesi Tek Parça İzle

Son Dakika Haberleri Yaşamın değerlerini sorgulayan “Hayatta Neler Oluyor?” Programı, toplumsal gerçekliğin bilgisini yakalamanın sınırlarını zorluyor.

Hayatta ne olur? Hafta içi her gün 09.00’da Kanal Dn’de canlı gösterim!

Hayatta ne olur? 25 NİSAN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hayatta neler oluyor hafta içi her gün saat 09:00’da Kanal D’de…

Hayatta ne olur? Hayatta ne olur? 25 Nisan Pazartesi günü canlı gösterilen bölüm, gündem ve insanlarla ilgiliydi.

Hayatta ne olur? Hafta içi her gün 09.00’da Kanal Dn’de canlı gösterim!

Kanal D’nin hafta içi her gün canlı gösterilen Canlı Neler Oluyor’a bugün Hakan Ural’ın açıklamaları damga vurdu. Meşhur isim, cumhurbaşkanıyla fotoğraflarına negatif yorum yapanlara cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, iftar yemeğinde sanatçılarla bir araya geldi. Bu yemekte Hakan Ural ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ortak fotoğrafları toplumsal medyada ortaya çıktı ve gündem oldu.

Hakan Ural, diziyle ilgili negatif yorumları deklare etti. “Hayatımda hakkaten hissetmediğim hiçbir şeyi deneyimlemiş biri değilim. Ben Recep Tayyip Erdoğan’ı fazlaca seven bir insanım ve bunu asla saklamam. Bu ülkeyi seviyorsak yararlı insanları sevmek yanlış mı?” Ural, saldırgan ve tehditkar açıklamalar yapanlara da cevap verdi.

“Hakaret, hakaret, nefret… Tehdit ve şantajla düşüncelerimi ve görüşlerimi tutabileceğinizi mi sanıyorsunuz? “Normal olarak kaybedecek bir şey yok” diyenler var. Birkaç tane var, bir akrabam var, üç çocuğum var. Çalıştığım ve biriktirdiğim bir çiftliğim var fakat benim de bir karakterim ve kişiliğim var” diye ekledi.

Ailesinin de eleştirilere hedef bulunduğunu söyleyen Ural, “Evlatları, evlatları ve ailesi ile işini yapabilen bir adamım… Başına gelmeyen akıl almaz saldırılar için üzgünüm. Sırf beni itibarsızlaştırmak ve söylediklerimi akıldan çıkarmak için” yorumunu yapmış oldu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın