Neler Oluyor Hayatta?19 Nisan Salı Full İzle

Hayatta Ne Oluyor 19 Nisan Salı Full İzle Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın ‘Hayatta Neler Oluyor’ dizisi hız kesmeden devam ediyor. Hayatta ne olur? Hafta içi her gün 09.00’da Kanal Dn’de canlı gösterim!

Hayatta ne olur? 19 Nisan Salı Programın tamamını izleyin

Hayatta ne olur? Hafta içi her gün 09.00’da Kanal Dn’de canlı gösterim!

Hayatta ne olur? 19 NİSAN CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hayatta neler oluyor hafta içi her gün saat 09:00’da Kanal D’de…

Hayatta ne olur? Hayatta ne olur?

Hayatta ne olur? Hayatta ne olur? 19 Nisan Salı akşamı canlı gösterilen 651. bölüm ekrana geldi ve gündem ve kişiler hakkında konuşuldu.

Hayatta ne olur? Hafta içi her gün 09.00’da Kanal Dn’de canlı gösterim!

Kanal D’nin hafta içi her gün canlı gösterilen Canlı Neler Oluyor’a bugün Hakan Ural’ın açıklamaları damga vurdu. Meşhur isim, cumhurbaşkanı ile fotoğraflarına negatif yorum yapanlara cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, iftar yemeğinde sanatçılarla bir araya geldi. Bu yemekte Hakan Ural ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ortak fotoğrafları toplumsal medyada ortaya çıktı ve gündem oldu.

Hakan Ural, diziyle ilgili negatif yorumları deklare etti. “Hayatımda hakikaten hissetmediğim hiçbir şeyi deneyimlemiş biri değilim. Ben Recep Tayyip Erdoğan’ı oldukça seven bir insanım ve bunu asla saklamam. Bu ülkeyi seviyorsak yararlı insanları sevmek yanlış mı?” Sözlerine süregelen Ural, saldırgan, tehditkar açıklamalar yapanlara da karşılık verdi.

“Hakaret, hakaret, nefret… Tehdit ve şantajla düşüncelerimi ve görüşlerimi tutabileceğinizi mi sanıyorsunuz? “Normal olarak kaybedecek bir şey yok” diyenler var. Fazlaca şeyim var, bir akrabam var, üç çocuğum var. Çalıştığım ve biriktirdiğim bir çiftliğim var fakat benim de bir karakterim ve kişiliğim var” diye ekledi.

Ailesinin de eleştirilere hedef bulunduğunu söyleyen Ural, “Evlatları, evlatları ve ailesi ile işini yapabilen bir adamım… Başına gelmeyen akıl almaz saldırılar için üzgünüm. Sırf beni itibarsızlaştırmak ve söylediklerim yüzünden aklım almıyor” yorumunu yapmış oldu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın