Netflix Dönüşüm Noktası film konusu ve oyuncuları

Netflix’in yeni filmlerinden Transformation Point hakkında daha çok informasyon edinmek isteyenler internetten araştırsın. Netflix Dönüşüm Noktası’ndaki tema ve karakterlere haberimizde ulaşabilirsiniz.

Netflix’in İtalyan yapımı film serisinin son filmi Dönüşüm Noktası (La svolta), yönetmen Riccardo Antonaroli’nin ilk uzun metrajlı filmi olarak öne çıkıyor. Rahat ve sürükleyici öykü anlatımına haiz bir film olan Dönüşüm Noktası’nın hikayesi ve karakterleri, film severlerin temalarından biridir.

Netflix Dönüşüm Hikayesi filminin mevzusu nedir?

Kendine itimatı düşük, kaygılı psikolojiye haiz ve kabul görmüş yalnız bir ekonomist olan Ludovico, yaşamının en zor periyodunu yaşıyor. Asla arkadaşı ve hobisi olmayan Ludovico, bir yerden para çalan Jack ile tanışınca yaşamının ne kadar süreceği sorusuyla meşgul olur. Jack, çalınan parayı nereye saklayacağını düşünür ve Ludovico’nun evini hedef alır. İlk başta üşüyen ikili, zaman içinde yakınlaşır ve aralarında bir kardeşlik ilişkisi oluşur.

Netflix Dönüşüm Hikayesi’ndeki beyazperde oyuncuları kimlerdir?

Rahat ve gerçekçi hikayesi Dönüşüm Hikayesi, ufak fakat kaliteli oyuncu ekibi ve yönetmen Riccardo Antanaroli’nin başarı göstermiş dokunuşu ile son zamanların en beğenilen İtalyan yapımlarından biri haline geldi. IMDb’deki 6.8 puanlık oyuncu ekibi ise şöyleki:

Brando Pacitto – Ludovico

Andrea Lattanzi – Jack

Ludovica Martino

Marcello Fonte

Claudio Bigagli

Chabeli Sastre

Cristian Di Sante

Tullio Sorrentino

Filippo Contri

Grazia Schiavo

YORUMLAR

Bir cevap yazın