Netflix Ergin Ataman Belgeseli Ne Zaman Yayınlanacak? Netflix Ergin Ataman Belgeseli Çekiliyor!

Türkiye’de dizi ve film seyretme platformlarından biri olarak hizmet veren Netflix, yeni projesini basına sızdırdı. Netflix Ergin Ataman belgeseli ne süre gösterime girecek? Netflix, Ergin Ataman belgeseli çekiyor!

Türkiye’de dizi ve film seyretme platformlarından biri olarak hizmet veren Netflix, yeni projesini basına sızdırdı. Netflix, Türkiye’de gösterilen Fatih Terim belgeselinin peşinden Ergin Ataman ile yeni bir proje için anlaştı. Türk futbolunun en mühim adı Fatih Terim ile çekimlerini tamamlayan dünyaca meşhur platform, yakında belgeseli yayınlayacak.

Türk basketbolunun en mühim isimlerinden Ergin Ataman ile de anlaşan Netflix, Terim belgeselinin derhal peşinden Ataman belgeseliyle seyirciyle buluşacak. Ergin Ataman’ın adı Anadolu Efes ve Galatasaray basketbol takımlarında almış olduğu başarı göstermiş sonuçların peşinden Türk basketbol evveliyatına altın harflerle yazdırıldı. Bilhassa son yıllarda Anadolu Efes ile mühim başarılara imza atan Ergin Ataman ile ilgili bir belgeselin çekimleri gündeme geldi.

Netflix ve Ergin Ataman ile görüştükten sonrasında Türk basketbolunun emektar teknik direktörü hakkında bir belgesel çekmeye karar verdiler. Geçtiğimiz günlerde Türkiye ulusal basketbol takımının yeni teknik direktörü olan Ergin Ataman’ın bu süreçte çekimlere iştirak etmesi planlanıyor.

ERGİN ATAMAN BELGESEL FİLMİNİ DUYURDU!

Ergin Ataman, gazeteci Coşkun Çelik’in Twitter hesabından yapmış olduğu izahat ile online dizi ve film seyretme platformlarından dünya devi Netflix ile belgesel çekmeye hazırlanıyor.

Coşkun Çelik, Twitter hesabından şu açıklamaları yapmış oldu. Lüzumlu data: Netflix, yeni belgesel için Ergin Ataman ile anlaştı.”

Anadolu Efes ve adam basketbol takımının teknik direktörü Ergin Ataman ile ilgili belgesel yakında başlamış olacak.

ERGİN ATAMAN BELGESEL NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Ergin Ataman Netflix belgeselinin çekimlerinin Mayıs ayında başlaması planlanıyor. Çekimlerin sona erdiği yazla beraber, 2022’nin son çeyreğinde deneyimli bir basketbol koçunun hazırladığı bir belgeselin yayınlanması planlanıyor.

Fatih Terim belgeselinin derhal peşinden Ergin Ataman belgeseli ulaştığında, Netflix Türkiye’nin belgesel çekmeye devam etmiş olduğu ortaya çıktı. Bu gelişmelerin peşinden belgeselin çekimlerine 2023 senesinde kalmış olduğu yerden devam edilmesi planlanıyor.

Fatih Terim belgeselinin önümüzdeki Mayıs ayında, Ergin Ataman’ın ise Kasım-Aralık 2022 içinde gösterime girmesi planlanıyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın