Netflix Geeked Week etkinliği ne zaman başlıyor?

Netflix Geeked Week’in ikinci yılı yaklaşıyor. Netflix Geeked Week, yaklaşan yaz ayları ile tekrardan gündeme geldi. Filmler, TV hikayeleri, bilim kurgu, düşlem ve çizgi romanların yanı sıra video oyunlarının da yer alacağı Netflix Geeked Week’e oldukca azca vakit kaldı. Peki Netflix Geeked Week ne vakit başlıyor? Sitemizde hakkında coşku duyduğumuz mevzuyla ilgili bilgiler burada.

Netflix Geeked Week kısa yaz aylarıyla tekrardan gündeme geldi. Netflix Geeked Week, önümüzdeki yaz ayları için yeniden gündemde. Filmler, TV hikayeleri, bilim kurgu, düşlem. Çizgi romanların yanı sıra video oyunlarının da yer alacağı Netflix Geeked Week için heyecanlananlar şimdiden ne kadar kaldığını saymaya başladı bile.

Netflix Geeked Week etkinliği ne vakit başlıyor?

İlk olarak 2021’de düzenlenen “Netflix Geeked Week” etkinliği büyük bir ilgi görmüş oldu. Yeni yılda ikinci kez düzenlenecek olan Netflix Geeked Week etkinliğinin merakla beklenen duyurusu nihayet açıklandı.

Hususi dizilerin tanıtımının yapıldığı, diziden haberlerin diziden aktarılacağı ve oyuncu panellerinin de bulunacağı Netflix Geeked Haftası bu yıl da merakla beklenen bir etkinlik.

Netflix Geeked Week’in 2022 yazları 6-10 Haziran tarihlerinde yeniden yapılacağı paylaşıldı. Etkinlikte ve sonrasında yaşananlarla ilgili daha net bir veri paylaşımı olmadı. Netflix Türkiye, toplumsal medya sayfalarında paylaşmış olduğu görselin detaylarında Stranger Things, The Umbrella Academy ve Resident Evil dizilerinden de öğelerin yer almış olduğu bilgisi kaçmadı. Bu paylaşılan dizilerin yeni bölümleri Netflix Geeked Week’te paylaşılacak.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın