Netflix Heartstopper dizi konusu ve oyuncuları

Netflix’in duygusal güldürü gençlik dizisi Heartstopper, bugün vatandaşlar için en oldukca beklenen konulardan biri oldu. Netflix Heartstopper dizisinin mevzusu nedir ve oyuncuları kimlerdir? Haberimizin detaylarına web internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Netflix, duygusal bir güldürü ve gençlik dizisi arıyorsanız Heartstopper tam da arzularınızı karşılayabilecek bir takım. Bu dört gözle beklenen dizi bugünlerde gündemdeki yerini aldı.

Netflix Heartstopper dizisinin mevzusu nedir?

Gençlere hitap eden bir dizide yer alacak olan Özetle Heartstopper, iki genç adam, Nick ve Charlie, erişkin olmak için beraber paylaştıkları dostluk ilişkisinde daha fazlasının olduğu hissini keşfetmeye başlarlar.

Alice Oseman’ın en oldukca satan çizgi roman serisinden uyarlanan Heartstopper, inkar edilemez bir halde kalp ısıtan ve tatlı bir biçim gösteriyor. 2022’nin ilk çeyreğinde, yetişkinlik kavramıyla neredeyse her dakika seyirciye hikayeler sunarak, dinamik ve canlı görselleriyle keyif veren bir öykü sunarak benzersiz bir durum yaratıyor. Bu başarıyı toplamda 30 dakikalık 8 bölümle elde etti. Birazcık entrika, birazcık korku ve benzerleri, bölümleri çekmemekle, sonunda bir şeyler atıştırma ihtiyacınız olan şeyi giderecektir.

Charlie (Joe Locke), bahsedilen ilk adımda erişkin olma kriterinin bir parçasıdır. Truham Lisesi’nde bir tek bir eşcinsel adam bulunduğunu ve seneler süresince birçok güçlük ve fena davranışla yüzleşmek zorunda kaldığını, genç insanın duruşu, tavrı ve tavırları için büyük sempatiyi hak ettiğini belirtiyor. Toplumsal ilişkilerde, derslerde ve etkinliklerdeki başarısına karşılık, onunla gizli saklı toplantılar yaparlar ve Ben isminde başka bir insanla iyi bir ilişkileri olur. Sadece, Ben’in amacının kendi mutluluğu kadar başkalarına da iyi görünmek bulunduğunu anladığında, ikisinin yolları ayrılır. Bundan sonrasında dizi bizlere ulaşmaya adım atar, Charlie ile ragbi arkadaşı Nick (Kit Connor) içinde dostane bir ilişki adım atar ve peşinden derin duygulara sürüklenir.

dizide kimler var

Joe Locke-Charlie

Kit Connor – Nick

Momo Yeung – Yan Xu

Joseph Balderrama – Julio Bahar

Sebastian Croft-Ben

Yasmin Finney – Elle

William Gao – Tao

Jenny Walser Tori

Rhea Norwood – Imogen

Cormac Hyde-Corrin-Harry

YORUMLAR

Bir cevap yazın