Netflix Tanrı Aşkına film konusu ve oyuncuları

For the Love of God’ın Netflix’in gündemindeki popülaritesi üstüne araştırmalar başladı. The Man of God’ın mevzusu, yönetmeni, oyuncu ekibi ve yorumu garip. Tanrı Aşkına filminin bilgileri haberimizde.

Popüler platform, Netflix’in Nijeryalı yapımı olarak seyirciyle paylaşıldı. Dini geleneklerini cemiyet baskısı altında bırakan ve başka bir yaşam kuran bir gencin yaşamı tartışılır. Öykü, çevresindeki beklentileri karşıladığı için cemiyet tarafınca en oldukca güvenilen ve kıymet verilen eski bir dindar şahsiyetin oğlu olduğundan gündeme gelen genç bir insanın inancıyla adım atar. Tanrı aşkına filmin mevzusu ne? Tanrı aşkına filmin oyuncuları kim? Man of God filmi ile ilgili detaylar haberimizde

Tanrı aşkına film eleştirisi

Tüm duygularını doyasıya yaşayan genç, büyük bir hiddet, mutluluk, üzüntü ve hiddet yaşar. Delikanlı, birkaç yıl sonrasında müzisyen olarak hayatına devam etti ve erişkin oldu. Verdiği kararların fena olduğu ve bu durumlar yaygınlaştığında bilinci yerine geldi ve yaşamı sorgulamaya başladı.

The Man of God filmimizde dini kurtuluş yolu olarak devam eden hikayenin alışılmış değerlerin üstünde devam etmiş olduğu, cümlelerin tekrarlandığı, duygusallığın seyirciye ulaşmadığı gözlemlendi. For the Love of God filmimizde yer edinen oyuncuların performansı da izleyiciler tarafınca beğenilmedi.

Man of God filmindeki karakterler ve erkek oyuncular

Akah Nnani – Samuel obalolu / Rev Sammy King (müzisyen adı)

Osas Ighodaro – Teju

Atlanta Bridget Johnson – Sevinç

Dorcas Shola Fapson – Rekya

Mawuli Gavor – Papaz Zack

Shawn Faqua

Eucharia Anunobi Ekwu

Nkem Martie

Ayo Mogaji

Patrick Doyle

Olumid Oworu

YORUMLAR

Bir cevap yazın