PrimeXBT incelemesi: Kullanışlı arayüz, güçlü performans ve yüksek likidite

Kripto para birimlerinde kaldıraçlı tecim sunar PrimeXBTNeredeyse 2019 yılının başlarında faaliyete geçmesine karşın, bir çok vakit saygınlık kazanmayı başarıyor.

Bu yazımızda, arayüzü ve kuvvetli tecim motoruyla öne çıkan borsaya genel bir bakış sunuyoruz.

PrimeXBT, resmi olarak Seyşeller’de kayıtlıdır. Aynı ülkede değişik kripto para borsaları da kayıtlıdır. Bu yüzden PrimeXBT hesabı açmak için hiçbir kişisel data gerekmez. Ek olarak platform, kripto para birimlerini depolamak için son aşama sofistike, sanayi lideri bir güvenlik sistemi sunduğunu iddia ediyor. Ek olarak 100 katına kadar kaldıraç kullanmak mümkündür.

Arayüze genel bakış

PrimeXBT’nin en göze çarpan özelliklerinin başlangıcında ergonomik arayüz geliyor. Öteki platformlardan değişik olarak, değişiklik yapma, kullanımı kolay bir arayüz sunar. kesinlikle ötekilerden farklıdır.
primexbt Genel Bakış Güçlü performans ve yüksek likidite ile kullanışlı arayüz
Kullanışlı arayüz, güçlü performans ve yüksek likidite ile primexbt incelemesi 624cf68c0f6a8

yüksek likidite

PrimeXBT, hacim problemi olmayan bir değişiklik yapma izlenimi verir. Son verilere nazaran borsada son 24 saatte averaj 500 milyon dolar kazandıkları görülüyor. Bu, bir kullanıcının 100$ ile 10.000$ içinde işlem yapabileceği anlamına gelir. Sadece kaldıraç oranı ne kadar yüksekse riskin de o denli yüksek olduğu unutulmamalıdır. Kaldıraçlı işlemler ve yüksek kârlı anlaşmalar da yeni başlayanlar için kumara dönüşme fırsatı sunuyor.

PrimeXBTAşağıdaki fotoğraf siteden alınmıştır.

primexbt Genel Bakış Güçlü performans ve yüksek likidite ile kullanışlı arayüz 624cf68f61eef

Tecim çiftleri

Şu anda PrimeXBT’de bulunabilecek ortalama 40 çift var. Bu kripto para birimlerine ek olarak GBP, USD, CHF, JPY, AUD, EUR, CAD, gümüş ve altın benzer biçimde çeşitli para birimleri de işlem görmektedir. Ek olarak SP500, UK100 ve NASDAQ CFD’leri de takas edilebilir.

İşlem ücretleri

Borsa, işlem ücretleri açısından rekabetçidir. Son olarak bilgilere nazaran, piyasa yapıcı yada piyasa yapıcıdan bağımsız olarak tüm kullanıcılar için bir kripto para birimi işlem miktarı yüzde 0,05’tir. Ek olarak 1 BTC başına 8$ gecelik borçlanma tutarı bulunmaktadır. Minimum komut boyutları 0,01 BTC, 0,01 ETH, 0,01 LTC, 1 XRP ve 1 EOS olmalıdır. Bilhassa BTC’nin işlem limiti yüksektir.

İşlem limitlerinin tam sıralaması burada bulunabilir.

Desteklenen diller ve ülkeler

Platform kanunen Amerikalılara açık değil. Ek olarak Kanada’nın Quebec eyaleti, Cezayir, Ekvador, Etiyopya, Küba, Kırım, İran, Suriye, Şimal Kore ve Sudan’dan da erişilemez. Türkiye’de kullanılabilir ve Türkçe desteklenen dillerden biridir.

Alıcı desteği ve şeffaflık

24 saat alan kişi desteği sunan ve müşterilerinin sorularına anında yanıt alabildiğini söyleyen Prime XBT, şeffaflık mevzusunda birazcık noksan kalıyor. Bu testte B notu alan borsa, kripto para borsalarının yüzde 90’ından daha iyi durumda.

referans programı

Şirket ek olarak dört değişik seviyede referans programı sunmaktadır. Bu kademeli program, yalnızca direkt yönlendirmelerden değil, bununla beraber yönlendirdiğiniz yönlendirmeler tarafınca ödenen işlem ücretlerinden de komisyon kazanabileceğiniz anlamına gelir. Böylece yüzde 50’ye varan bir kâr oranı mümkündür.

PrimeXBT’ye göz atmak ve tecim yapmak için Tıklayın

Yasal Uyarı: Burada anlatılanlar tavsiye niteliği taşımaz. Her yatırımın sonucu bireylerin sorumluluğundadır. Uzmancoin ve içeriğin yazarı kişisel yatırım kararlarından görevli değildir.

.

YORUMLAR

Bir cevap yazın