Recep İvedik 2 filmi kaç yılında, nerede çekildi? Recep İvedik 2 filmi konusu ve oyuncuları

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik’in 7’den 70’e her serisini seviyoruz. Recep İvedik 2, 7 Nisan akşamı tekrardan reklam kanalı ekranında ekrana gelecek. Recep İvedik 2 filmi kaç yaşlarında çekilmiştir. nerede vuruldular? Recep İvedik 2’nin mevzusu ve oyuncuları kimlerdir? Sorular izleyicilerden en oldukça beklenen sorular içinde yer ediniyor Haberimizin detaylarını sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Şahan Gökbakar’ın yazıp kurguladığı, değişik temalar içeren ve izleyenleri güldürecek olan Recep İvedik film dizisi Türkiye ve Avrupa devletlerinde rekorlar kıracak ve bu akşam yine kanal ekranında gösterilecek. Hemen hemen izlememiş olan hemşehrilerimiz şimdiden filmin mevzusuyla ilgilenmeye başladılar.

Recep İvedik 2’nin mevzusu nedir? Oyuncular kim?

Her bölümünde değişik mevzuları ele alan Recep İvedik dizisinin ikinci bölümünde, ailenin tek yakını olarak Recep’in olağan dışı yaşamını kendisinden ilkin düzenlemeye çalışan büyükannesine bu kez Recep karakterinin eşlik ettiğini göreceğiz. ölür ve ölür. Boş hayatınızı değiştirebilmek için ilkin iş aramaya başlarsınız. Bir iş bulup seçkin bir adam olduğunda, bir kız dost bulmak ve sonrasında evlenmek istiyor. Bunu yapmazsa, ölürse gözünü dört açar diyen babaanne, Recep’i evinin göbeğinden vurur. Tüm yaşamını değiştirmeyi kabul eder. 2. bölümde Recep’in kuzeni Hakan ile işe gittiğinde iyi mi değiştiğini göreceğiz.

Karakterlerdeki adlar: Recep İvedik, Şahan Gökbakar, Gülşen Özbakan, Efe Babacan, Dave Büyüksayar, Asiye Dinçsoy, Zeynep Çamcı, Aysan Sümnan, Füsun Özld, Yıemlzoray, İıekıpray Begüm Öner, Ayşe Özkök, Elif Burcu Barut, Metoi Louis, Hiroshi Nakama , Fevzi Gökçe, Affan Gürel.

YORUMLAR

Bir cevap yazın