Russian Doll dizi konusu ve oyuncuları

2019 senesinde ilk sezonuyla Netflix’te seyirciyle buluşan Rus Bebek dizisi için ikinci sürem merak ediliyordu. 2. performansımın zamanı açıklandı. Haberimiz diziyle ilgilenen her insana açıktır.

Rossian Doll serisinin mevzusu

Nadia devamlı ölüyor ve 36. doğum günü partisini tekrardan yaşıyor. Gerçeküstü bir süre döngüsünde sıkışıp kalmıştır ve uçup gittiği gerçeğiyle yüzleşmek zorundadır. 8 bölümlük dizinin 1. Sezonu 25 ila 30 dakika içinde sürüyor.

Dönem I, Kısım 1’in Mevzusu. : Bu dünyada hiçbir şey kolay değildir.

Nadia’yı 36. doğum gününde erken bir son beklemektedir. Sonrasında ansızın kendini yine arkadaşlarının onun için düzenlemiş olduğu partide bulur.

Bölüm 2: Büyük Kaçış

Kafası karışan ve akşamdan kalan Nadia, önceki gece olanları yorumlamaya çalışır. Gizemli İsrail sigaraları satan bir uyuşturucu satıcısı olan Wardog’u takip ediyor.

3. Bölümün mevzusu Sıcak Cilt

Nadia, onu ipucu arayan bir yeşiva okuluna götürür, sadece John’un yardımına ihtiyacı vardır. Nadia Yulaf’ı aramaya gider ve evsiz biriyle dost olur.

4. Bölüm Mevzusu: Alan’ın Rutini

Alan, kız arkadaşıyla randevusuna her zamanki titizliğiyle hazırlanmış olur. Ayrıca, Nadia’nın son keşfine dokunmak zor.

Bölüm 5’in mevzusu: Üstünlük Kompleksi

Rutindeki değişikliklerden rahatsız olan Alan, Nadia’nın doğum günü partisine gelir. Nadia, John’la arasını düzeltmeye çalışır. Alan, Mike’la yüzleşir.

Bölüm 6’nın Mevzusu: Yansıma

Nadia ve Alan aralarındaki bağları anlamaya çalışıyor. Alan ilk ölümünü hatırlamıyor. Bu yüzden Nadia onu gece süresince takip eder.

7. Bölüm Mevzusu: Çıkış Yolu

Şimdiki süre ortaya çıktıkça, Nadia’nın sıkıntılı geçmişi musallat olur. Alan zamanlarının dolduğundan endişeleniyor.

Bölüm 8: Ariadne

Nadia ve Alan birbirlerini ararlar ve yolları şarküteride kesişir. Bir şeyler yanlış, yalnız pes etmiyorlar.

dizideki oyuncular

Başrollerde Natasha Lyonne, Charlie Barnett, Greta Lee var. Oyuncular: Elizabeth Ashley, Annie Murphy, Brendan Sexton III, Yul Vazquez, Dascha Polanco, Jeremy Bobb, Rebecca Henderson, Brooke Timber, Lillias White, Balázs Sándor Funtek, Gergely Csiby, Piroska Molnár, Philipp Droste, Tulian Aczel.

2. Sürem

Sürem 2, 20 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın