Rüzgar Erkoçlar kimdir, kaç yaşında? Rüzgar Erkoçlar eşi kim?

Rüzgar Erkoçlar, Emret Komutan dizisinde Foto Fato karakteri olarak devamlı hatırlanmıştır. Rüzgar Erkoçlar yeni imajıyla tekrardan gündeme geldi. Ek olarak internette “Rüzgar Erkoçlar kim, kaç yaşındalar? Rüzgar Erkoçlar’ın karısı kim? Şu demek oluyor ki Rüzgar Erkoçlar bunlar, kaç yaşındalar? Rüzgar Erkoçlar’ın karısı kim?

RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

Rüzgar Erkoçlar, İstanbul, 26 Mart 1986. İlk adı Nil Erkoçlar olan Rüzgar Erkoçlar, on yaşlarında reklam filmlerinde oynamaya başladı.

Oyuncu Erkoçlar, 15 yaşlarında oynadığı bir reklam filmiyle tanındı. Ondan sonra bir oldukca projede yer edinen Erkoçlar, ilk olarak Berna Laçin’in rol almış olduğu Seni Yaşatacağım dizisinde rol almıştır. Seni Yaşatacağım dizisinin arkasından Kadir İnanır’ın başrolde oynadığı Tüm Çocuklarım’ı canlandırdı.

Erkoçlart, devrin popüler dizisi Emret Komutan’da rol almış olduğu ‘Foto Fato’daki karakteriyle tanındı.

20 Şubat 2013’te müzik yapımcısı Erol Köse, Erkoçlar ile bağlantılı olarak Twitter’da oyuncunun cinsiyet değiştirdiğini ve adam bulunduğunu duyurdu. Uzun süredir hormon tedavisi gören Erkoçlar, geçirdiği ameliyattan sonrasında adını Rüzgar olarak değiştirdi.

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, Eylül 2017’de Tuğba Beyazoğlu ile evliliğe ilk adımını attı.

FİLM GRAFİKLERİ

Beyaz perde
2006 Komutan Şah Mat

deve
seni hayatta tutuyorum
tüm çocuklarım
2005/2008 Komutan, Komutan
2008 Elif
üvey anne
2009 hesapları
2010 Maskeli Balo
2010 çakıl
2012 Yamak Ahmet

YORUMLAR

Bir cevap yazın