Saçlar İçin En İyi 5 Güneş Koruyucu

Bu yazı, kuruluğa ve sonunda kırılmaya yol açan güneşten ziyan olmuş telleri önlemek için saçlar için en iyi güneş kremlerini bulmakla ilgilidir.

Bugün saçlar için en iyi güneş kremlerinden bahsedeceğiz. Her gün yaşam veren ve güzel olan güneşle karşılaşırız.

ReklamlarEk olarak saçlarımız için son aşama tehlikeli olabilir. Tıpkı cildiniz şeklinde saçlarınızın da güneşten yanabileceğini biliyor muydunuz?

Saçlarınız güneşte yanarsa, saçınızı yalnız daha açık bir renge döndürmekle kalmaz, hem de saç tellerindeki nemi tüketerek kuru ve kırılgan hale getirir.

Bölünmüş uçlar, lif boşlukları ve kırılma kısa süre sonrasında gelir. Tamamı, dışarı çıkmadan ilkin saçı güneş koruyucu ile kaplayarak önlenebilir.

Reklamlarİşte saçlar için en iyi beş güneş kremi aşağıda!

Size kolaylık sağlamak için, ürünleri bağlantılı hale getireceğim. Doğrusu, bunlardan biriyle ilgileniyorsanız, üstüne tıklamanız kafi. Size herhangi bir ek ücret ödemeden ürünü satın almaya karar verirseniz bir komisyon alacağım.

Coola Organik

Coola Organik Saç Derisi ve Saç Spreyi Güneş Koruyucu Mist, saç bakım rejiminize mükemmel bir katkı sağlayabilir. Gotu Kola aslı, pantenol ve monoi yağı ile meydana getirilen bu güneş kremi, bunlarla sınırı olan olmamak suretiyle birçok yarar sağlar:

NUV ışınlarından naturel koruma

Hasarlı ve/yada kuru saçlar için genel koşulları iyileştirir

Parlaklığı artırır

Tellerin enerjisini nemlendirir ve sağlamlaştırır

Saç derisinde beslenmeye ve genel kafa derisi sağlığına destek olabilecek mikro dolaşımı artırır. (saç büyümesini destek sunar)

Coola Organic yüzde yetmişin üstünde organik içeriğe, geniş spektrumlu SPF 30 korumasına haizdir ve UV ışınlarından saç renginin solmasını azaltır.

Ek olarak hafifçe ve yağsız, naturel, okyanus tuzlu bir kokuya haizdir. İnce saçlar için muhteşem

.

güneş serseri

Sun Bum’s Revitalizing 3’ü 1 Arada Saç Kremi Sprey Dolaşık Açıcı kesinlikle saç bakımı cephaneliğinize eklemek isteyeceğiniz bir üründür.

Ayçiçeği tohumu yağı, hindistancevizi yağı, muz, küspe ve kinoa proteinlerinden oluşan bu bileşenlerin tümü, aşağıda gördüğünüz faydaların çoğundan büyük seviyede mesuldür:

Kuru, yıpranmış saçları nemlendirir ve onarır

Çözülmeye destek sunar

Kıvrımı denetim eder

Pürüzsüzleştirir ve parlar

Bölünmüş uçları önler

Sun Bum tüm saç tipleri içindir. Ek olarak boya içermez, paraben içermez, ftalat içermez, glüten içermez, zulüm içermez, renk güvenlidir ve vegandır.

kafa derisi için en iyi güneş kremleri

aiHr saç spreyi

Healium aiHr firmasının bu ürünü yalnız saçınızı güneşin zararı olan etkilerinden korumakla kalmaz, hem de saç spreyi görevi görerek saç stilinizi yerinde meblağ.

Saç spreyi, saç renginizin solmasını engellerken saçınızı korumaya destek olmak için ayçiçeği aslı ve keten tohumu yağı kombinasyonunu kullanır.

Ek olarak, içerik sıralamasında spreyin bir ilaç şeklinde davranmasına destek olan aloe vera bulacaksınız. nemlendirici.

Healium aiHr’ın saç spreyinin öteki birkaç özelliği:

Yapışkan olmayan hafifçe, orta yada sıkı tutuş sağlar

Telleri besler

Parlar (demlenmiş hidrolize ipek yardımıyla)

kabarmayı önler

Son olarak, hafiftir, tüm saç tipleri için iyidir ve renk açısından güvenlidir.

kafa derisi güneş kremi yağsız

Aveda

Aveda’nın Güneş Bakımı Koruyucu Saç Peçesi, saçın üstünde görünmez bir örtü oluşturan ve onu güneşin zararı olan UV ışınlarından sakınan, durulanmayan bir bakımdır.

Hatta 16 saatte bir çok cilt güneş kreminden daha uzun bir koruma süresine haizdir! Aveda’nın izinli olması da malzemelerden tutum etmiyor.

Yeşil çay aslı yağı, E vitamini, karite yağı, hindistancevizi yağı ve hurma yağı ile formüle edilen bu ürünün saç telleriniz için bir oldukca faydası vardır. İşte bunlardan yalnız birkaçı:

Renk solmasını ve kuruluğu azaltır

Nemlendirir

Özgür radikallerin zararı olan etkilerini önler

Tedavi hindistan cevizi ve narenciye kokusuna haizdir, hafiftir, zulüm içermez, renk güvenlidir ve vegandır.

saçlar için doğal güneş kremi

Klorane

Yalang-Ylang Way Klorane Koruyucu Yağ, saç bakım rutininizin sonuna eklemek için mükemmel bir üründür. Bu bir yağdır, bu yüzden dolgu macunu görevi görebilir ve saçı güneşten korur.

Klorane’nin koruyucu yağı %100 su geçirmezdir ve saçı tuz, klor ve kum şeklinde öteki elementlerden korur. Güneşe maruz kalmadan ilkin, esnasında ve hatta sonrasında da kullanılabilir.

Ylang-ylang balmumu, linoleik asit, omega-6, omega-9 ve laurik asitten meydana getirilen bu nebat bazlı yağ, saçı nemlendirmeye ve çevresel stres faktörlerine karşı korumaya destek sunar.

ReklamlarSıcak kum, hindistancevizi sütü ve ylang-ylang kokusuna haizdir.

Yağ parabenler, SLS, SLE, Silikon ve alkol içermez. Son olarak, renk güvenli ve vegandır.

Saç güneş koruma spreyi

Burada listelenen güneş kremlerinin yanı sıra, bir saten astarlı şapka yada bir Güneş şemsiyesi. Şemsiyemi yeni aldım ve yalnız saçımı ve cildimi güneşten korumakla kalmıyor, hem de beni otuz aşama daha serin tutuyor! Ve yaz sıcağı için muhteşem bir müdafa!

Son düşünceler

Tamam, saçlar için en iyi beş güneş kremi listemiz buydu. Kapılara giderken saçınızı ve cildinizi koruduğunuzdan güvenli olmanız oldukca önemlidir.

Bilhassa ince telli saçlarınız, kıvırcık saçlarınız yada ince saçlarınız var ise, bundan dolayı bu gruplar güneşin en şiddetli etkilerinden muzdariptir.

Saçınızı koruyamamak, gelişme gösterilerine, bölünmüş uçlara ve kırılmaya niçin olabilir. Bundan dolayı, iyi bir saç güneş koruma spreyi bulduğunuzdan güvenli olun.

Bir yorumunuz yada sorunuz var ise lütfen aşağıdaki açılır kutuya bırakın yada yazışma sayfamdan bana bir ileti gönderin.

Bir sonrakine kadar!

YORUMLAR

Bir cevap yazın