Sadakatsiz 57.Bölüm Full İzle: Derin, Asya ve Ali’nin Konuşmalarını Duyuyor!

20 Nisan 2022’de ekrana gelen Sadakatsiz 57. kısmı ile KANAL D, fanatikleri için fırtınalar estiriyor. Sadakatsiz 57. bölüm ile bu hafta yeni gelişmeler var. Faithful 57. Bölüm Tümünü Görüntüle! Sadakat 57.kısmı tek parça, tüm olarak seyretmek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Unfaithful 57. Bölüm ile hayranlarını şaşırtıcı ve duygusal bir halde şaşırtıyor. Sadakatsiz dizisinin son kısmı ile fanatik kitlesi her geçen gün artıyor. Sadakatsiz 57. Bölüm ile nefesinizi tutuyorsunuz. Sadakatsiz 57. bölüm KANAL D ekranlarında sizlerle.

Unloyal 57. Bölüm TAM İLETİŞİM

Derin, Asya ve Ali’nin konuşmasını duyar!

Asya, Volkan’ı hapse göndermeyi planlarken Ali yakalanır. Aslolan problem Derin’dir. Derin gerçekleri öğrenir.

Faithful 57.Bölüm Tam boy görüntülemek için tıklayın

SADAKAT OLMADAN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Volkan, Asya’nın Derin’in sözleriyle onları kandırdığını düşünür. Asya’nın intikam için yapmış olduğu, Volkan’ın büyük bir umarsızlık ve üzüntü içindedir! Tamam şimdi ne?

Volkan iki yangında kalır! Asya’ya mı yoksa Derin’e mi inanacaksınız?

Asya, Onur’u Derin hakkında uyardığında Derin daha da köşeye sıkışır. Gönül, hastanenin yönetimini devralır almaz Asya için bir hedef belirledi sadece Asya’nın öcü yeni bir adım attı.

Volkan’a yöneltilen suçlamalardan eli boş dönen Derin, ilişkisini kurtarmak için bir kez daha Asya’nın ağındadır. Asya’nın kendisine büyük bir koz verdiğini öğrenen Derin, başına açmış olduğu beladan kurtulabilecek mi?

YORUMLAR

Bir cevap yazın