Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sadakatsiz yeni bölümde ne olacak? Sadakatsiz 28. Bölüm fragmanı

Mühim adların başrol oynadığı Sadakatsız dizisi için heyecanlılar. Sadakatsız dizisinin değişik senaristliği olan yeni kısmı ne süre gelecek? Unfaithful’ın 28. ön vizyonu mi gösterildi? Sadakatsiz yeni bölümün ön izlemesini izleyin! Unfaithful 28. Bölüm’ün ön izlemesini izleyin!

Sevilen dizi Sadakatsız’ın yeni fragmanı gösterildi! Merakla beklenen Sadakatsız dizisinin 28. bölüm fragmanı merakla planlanıyor. Peki, sadakatsiz sorunuz nedir? Sadakatsiz 28. Ön izlemeyi seyretmek güzel! Sadakatsiz oyuncular kimlerdir? Tüm detaylar burada…

SADAKAT OLMADAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Volkan’ın Asya’yı öptüğünü öğrenen Derin, Volkan’a makasla saldırır.

SADAKAT OLMADAN SON BÖLÜMDE NE OLDU?
13 Nisan Çarşamba günü ekrana gelen Sadakatsiz 56. yeni bölümünde Ali’nin sözleri yeni bir probleminin başlangıcına işaret ediyor!

Asya ve Volkan’ın yaklaşmasının tesirleri artarken Derya, geçmişten bir tanıdık tarafınca derinden etkilenir. Gönül, Volkan’ın harcamalarını denetim altına almak için adımlar atarken Derin, Volkan’ı elinde tutmak için her şeyi hayata geçirmeye hazırdır.

Sadece Ali için ne evde ne de okulda işler istediği şeklinde gitmez. Asya iyi mi bir yüzleşme yaşadı, seni köşeye sıkıştıracak mı?

YORUMLAR

Bir cevap yazın