Seda ile Sema küs mü? Survivor’da iki kardeş kavga etti, akıllar karıştı!

Seda ve Gökyüzü kırgın mı? sorusu sorulan sorular arasındadır. Survivor All Yıldız’da sezona damga vuran iki ismin hususi hayatları da garip. Sama’nın geçtiğimiz haftalarda kardeşiyle yapmış olduğu irdelemenin arkasından, “Kararlarım var” ifadesi onu şaşırttı ve iki kardeşin ilişkisinin bir problem olup olmadığı sorusunu gündeme getirdi. Panodaki iki isim aralarında herhangi bir problem olmadığını söylese de artan stres ve gerilim ekranlara yansımaya devam ediyor. Sky duygusal açıklamadan sonrasında, “Burada yaşayacağımız bir vaka var ve dövüşten sonrasında ailemin bizi seyredip üzüleceğinden fazlaca korkuyorum” dedi. Cevabı vermişti.

Dokunulmazlık oyununun son bölümünde Seda ve Gökyüzü’nın tartışması gene iki kardeş içinde gerginliğe niçin oldu. Sky’ın dokunulmazlık oyununda hata yaptığını bağırmasının arkasından abisinin haklı olmasına rağmen hata yaptığını söylemesi pistte münakaşa yarattı. Heaven’ın yanlış görmüş olduğu şeye tepkisi iki kardeş içinde başka bir münakaşaya niçin oldu.

İki kardeş daha çok uzatmadan davayı kapattı. Sadece irdelemenin arkasından öteki yarışmacıların mevzudan uzak durdukları dikkat çekti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın