Sedef Hastalığı ve Sedef Nedenleri – Reçeteli İlaçlara Dikkat Edin

Herhangi bir sedef hastalığının temel nedenini bulmak karmaşık ve sorunlu olabilir. Mühim olan, T hücrelerinin enfeksiyona tepki verme şeklinin (psoriatik plak oluşumu ‘salgınlarına’ niçin olur), konsantre, stabilize allisin kullanımıyla tersine çevrilebilmesidir.

Ulusal Psoriasis Vakfı’na gore, sedef hastalığı dünya genelinde 125 milyondan fazla insanı ve ABD Birleşik Devletleri’nde 7 milyon insanı etkiliyor.

Mühim olan kök niçin sedef hastalığıdır, bir bağışıklık yetersizliği durumudur.

“Biyolojik” kullanarak sedef hastalığını tedavi etmek için birkaç girişimde bulunulmuştur: Sadece Genetech Inc.’den Raptiva şeklinde ilaçlar, ender fakat mevcut ölümcül bir nörolojik beyin enfeksiyonuna yol açan ilaç sebebiyle gönüllü olarak geri çekilirken; İnsanlar, insan vücudunun en büyük organının iyi otomobilini söyleyerek refahlarını iyileştirmek için nereye başvurabilir ve daha iyi sağlığın huzurunu yaşayabilir?

Beden, kafa derisi, dirsekler, dizler, ayak parmakları ve öteki eklemlerdeki cildimizin yüzeyindeki etkilenen bölgelerin ötesine bakmak; ve cevabı bulmak için sedef hastalığının kök bağlantı nedenine daha yakından bakıyoruz. İlk işaret, vücudun yada vücudun enfeksiyona tepki verme şeklidir.

İnsan vücudu paraziter enfeksiyonla savaşmak zorunda kaldığında üretimi artan beş ana beyaz kan hücresi türünden, genetik belirteçlerden daha birçok nedene bağlı olarak fazla üretilen T hücresi alt çeşididir.

Bu temel beş tür şunlardır:

nötrofiller 40 – 75 %

eozinofiller %5

bazofiller %0.5

lenfositler 20 – 50 %

monositler 1 – 5 %

Granülositler, ilk üçünü kapsayan kapsamlı bir terimdir ve sitoplazmadaki büyük granüllerinin şekli ile ilgilidir.

Monositler en büyük beyaz kan hücresi türü iken, “T hücresi” Lifosit grubunun bir parçasıdır.

Kanda bulunan birkaç lenfosit beyaz kan hücresi türü vardır. “T hücreleri” en büyükleri arasındadır. En büyük ikisi B-lenfositleri ve T-lenfositleridir (T Hücreleri).

Sedef hastalığının neredeyse tüm formlarında insan vücudu, etkilenen bölgeye beyaz T kan hücreleri göndererek tepki verir, sadece bu üretim kontrolden çıkar. Raptiva (efalizumab) şeklinde biyolojik ilaçlar, T hücrelerinin kendilerini bloke etmeye çalışır. Stabilize edilmiş allisin, sedef hastalığını tamamen değişik bir halde tedavi ediyor.

Stabilize edilmiş allisin, beyaz kan hücresi T hücrelerinin enfeksiyondan korunmak için fazlaca kuvvetli bir halde savaşmak zorunda kalmasına yol açan sedef hastalığına olan ihtiyacı ortadan kaldırmaya çalışır.

Bu noktaya kadarki sorun, sarımsağın içine girdiğinde kısa sürede üretilen allisin’in izole edilmesi ve stabilize edilmesi olmuştur.

Bir aksiyon serüven filmimizde bir patlamaya niçin olmak için iki kimyasalın birleştiğini hayal edin. Sonrasında patlama meydana vardığında birleşik bileşik yok olur. Bu tam olarak, sarımsakta bulunan iki bileşik birbirine temas ettiğinde meydana gelen ve bir karanfil parçasını ısırdığımızda sarımsakla ilişkilendirdiğimiz sert tada yol açan minik ölçekli harmanlama ve dağılma türüdür.

Bir çok sarımsak takviyesi markası, sıhhat topluluğu tarafınca yoğun bir incelemeye doğal olarak tutuldu. Ve en iyi ihtimalle, bu erken girişimlerin bir çok, içlerinde yalnızca alliin ve allinaz (allisin yapmak için birleşen bileşikler) bulunduğunu iddia edebilirdi. Stabilize edilmiş bir izole allisin formuna haiz olduklarını iddia edemezlerdi.

Allisin’in iyonik bir solüsyonla seyreltilen ve sonrasında dehidrate edilen bu stabilize edilmiş formu, t hücrelerinin ters gitmesine ve psoriatik plaklara yol açan sebeplerin önlenmesinde yararlı olacak kadar uzun bir raf ömrüne haizdir.

Bağışıklık sistemine ulaşarak ve insan vücudunun antibakteriyel enerjisini artırarak (stabilize allisin hayvanlarda olduğu şeklinde ve naturel olarak Alliaceae familyasında olduğu şeklinde) mikroplar ve yararlı olmayan bakteriler yok edilir.

Alligin şeklinde bir sarımsak ürünü seçmeden ilkin, allisin’in stabilize formda olduğundan güvenilir olun.

Alligin’in lüzumlu dozu:

İki hafta süresince adım atmak için günde 1.000 mg

Sonraki iki hafta süresince günde 360 ​​mg

Bundan sonrasında günde 180 mg

Bir çok kapsül 180mg gelir.

Mevcut plak ‘kopmaları’ için, yok olana kadar günde iki kez stabilize Alligel ile kaplayın.

Stabilize edilmiş allisin ürünleri, bağışıklık sisteminin fazlaca fazla beyaz kan hücresi T hücresi varyantı gönderme ihtiyacını büyük seviyede azaltır.

Allicin, yeni geliştirilmiş stabilize formuyla, fizyolojik ve duygusal olarak damgalanmadan ve bu hastalığın rahatsızlığından uzun seneler muzdarip olan birçok kişiye, açık havada, dünyanın dört bir yanında ve arka bahçelerde tazelenmiş, daha sıhhatli, daha üretken yaşamlar sürmelerine destek oluyor. ABD Birleşik Devletleri’ndeki kilise, sinagog, mabet, kilise, maske ve dans salonu toplumsal, parlak, sıhhatli, parlak, çekici, gülümseyen bir cilt ile ortaya çıkar.

YORUMLAR

Bir cevap yazın