Seversin 1.Bölüm Fragmanı

Bölüm 1 önizlemesini seviyorsun KANAL D ekranlarla adım atar. Seversin yeni bölümüyle fazlaca yakında 20.00’de KANAL Dn’de!

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan şeklinde Macaristan’ın sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seversin bu hafta gösterime girecek mi?

Bölüm 1 önizlemesini seviyorsun

1. “Seversin” dizisinden.
Seversin dizisi yeni bölüm özetini okuyun.

Yeni bölüm özeti

Seversin, İstanbul’da çekildi. İstanbul’da Beşiktaş ve Galata şeklinde yerlerde çekilen Seversin dizisinde renkli görüntüler çekildi. Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli, senaristliğini Sulh Erdoğan ve İlker Arslan’ın yazıya döktüğü Kanal D’nin yeni dizisi Seversin’i izleyicilerin ilgisiyle planlıyor. Kanal D İç Yapımlar’ın himayesinde yaz sezonunda ekrana gelecek Seversin dizisinin mevzusu ve karakterleri merak ediliyor.
Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yapmış olduğu dizinin senaristliğini Sulh Erdoğan ve İlker Arslan yazıyor. Dizi, genç kızların duygusal prensi oyuncu Tolga Tuna ve Asya’nın aşk öyküsünü beyaz cama taşıyor.

Beğendin mi dizi

Kanal D İç Productions’ın hazırlıklarını yoğun bir halde yapmış olduğu ve yaz sezonunda canını sıkması beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, Sulh Erdoğan ve İlker Arslan yazıyor.
Nergis Kumbasar, Halil İbrahim Kurum, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ceren Taşçı, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Atakan Yılmaz, Hazal Benli, Ceren Yıldırım, Yağmur Gurlay ve son olarak Burur

.

YORUMLAR

Bir cevap yazın