Show TV canlı yayın Baba 9. bölüm full, tek parça izle | Baba son bölüm izle Youtube

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği, senaristliğini Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın yazdığı, ilk kısmı 15 Şubat 2022’de ekrana gelen, yönetmenliğini Ay Yapım’ın yapmış olduğu Baba, 9. kısmı ile seyirci karşısına çıkıyor. Haberleri kaçırmamak için diziyi kim seyretmek ister, Show TV canlı gösterim Bebek 9. Bölüm full, bir parça göz atın | Son bölüme göz atın, Bebek Youtube linklerine erişebilir. İyi eğlenceler…

TV CANLI BÖLÜM 9 TAM, TEK PARÇA GÖRÜNÜM | BABA SON BÖLÜM YOUTUBE’A BAKIN

Kadir aileyi bir arada tutmaya çalışırken, Güvenli’in başı belada olan başka bir aileyle uğraşır. Kontrolden çıktığını düşünen organının sürpriz hamlesi holdingdeki kardeşleri karşı karşıya getirir. Tedavisi devam eden İlhan ve onu yalnız bırakmayan Büşra yakınlaşıyor.

Show TV canlı yayın Bebek 9. Bölüm full izle |  Baba, Youtube'un son bölümüne bir bak

Uğur’u hamileliği esnasında yaşamış olduğu problemler sebebiyle kaleye getiren Yaşar, Servet’in öğrendiği yeni bilgilerle zor durumda kalır. Kadir, fabrikalardan birinde yaşanmış olan kriz sebebiyle Eliffel ile karşı karşıyadır. İlhan ile gelecek hayalleri kuran Büşra, asla beklemediği birinin ziyareti karşısında bunalmıştır.

BABA 9. BÖLÜM CANLI İZLEME

CANLI TV YAYINI 9. BÖLÜM, TAM BİR BÖLÜMDE

BABA SON BÖLÜM YOUTUBE’A BAKIN

Show TV canlı yayın Bebek 9. Bölüm full izle |  Baba, Youtube'un son bölümüne bir bak

YORUMLAR

Bir cevap yazın