Söylemezsem Olmaz 22 Nisan 2022 Tek Part İzle

22 Nisan 2022 One Part Watch Dergisi’nden ilk haberler https://www.detayları.net/ Ilkin dergiden haberleri okumak için buraya tıklayın. İşte son gazete haberleri.

22 Nisan 2022’yi söylemezsem olmayacak. Tek parça saat

Vizyonun vazgeçilmezi Bali ve Arto’nun yorumlarıyla Seren Serengil Bircan

Yükseköğretim dünyasının kalbi //www.bilgileri.net/ Dergisi’nde atıyor. Ünlüler, erkek oyuncular, şarkılar, diziler vb. Aradığınız tüm son dakika magazin haberlerini burada bulabilirsiniz…

Mecmua klasiği, Söylemezsem, sürprizleri ve içeriğiyle dergiyi gündemde tutmaya devam ediyor.

Derginin gündemini sallayan açıklamalar Seren Serengil Bircan Bali ve Arto’nun yorumlarıyla yayınlanacak.

Seren Serengil, Hadise Ebru Gündeş tarafında Acun Ilıcalı’nın sonucunu yorumladı!

Bugün Anlatmayacaksam bölümümde yorumcularımızdan Seren Serengil Hadise Mehmet Dinçerler, elden ele yapmış olduğu duyuru esnasında seyircinin dikkatinden kaçmadı.

Seren Serengil Hadise ve Ebru Gündeş’in O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yaparken Acun Ilıcalı’nın bu mevzuda oldukça isabetli bir karar bulunduğunu ve gereğini yaptıklarını söyledi.

Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül’e Serra Arıtürk’e: ‘Namazım evliliğe ilk adımını attı mi?’ Sual…

Onur Akay, geçen gün “Eğer Söylemedim” programının canlı yayınına bağlanan ses sanatçısı ve yazar; Kadir Doğulu, eski oyuncusu Serra Arıtürk ile namaz nikahında bulunduğunu iddia etti.

İddianın peşinden vaka yerinden çıkış yolu gösterilen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Son olarak gazeteciler Kadir Doğulu Serra Arıtür’e “Namazım evli mi?” diye sordu. Mesele çevreye soğuk rüzgarlar esti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın