Star TV Kaderimin Oyunu 16. Bölüm tek parça full izle! Kaderimin Oyunu dizisi son bölüm Youtube’dan izle

Mühim adların başrolde yer almış olduğu My Destiny’s Game dizisi heyecanla izleniyor. Değişik bir senaryo içeren Game of My Destiny serisinin son kısmı belli oldu mu? Yıldız TV ekranlarında seyirciyle buluşan Game of Fate dizisinin 16. bölümünü mü sundular? My Destiny’s Game’in son bölümünü izleyin! Game of My Destiny’nin 16. kısmı Youtube’da göründü mü?

Meşhur adların yer almış olduğu My Destiny’s Game’in 16. kısmı tek parça olarak mı sunuldu?

Yazgı Oyunu’nun tam bölümünü Yıldız TV ekranında baştan sona izleyin! 08 Nisan 2022 Cuma My Destiny’s Game’in son kısmı internete yüklendi.

İşte Game of My Destiny serisi hakkında merak ettikleriniz…

İki çocuğuyla minik yaşta savaşım eden, tüm yoksunluklarına karşın kendini evlatlarının mutluluğuna adayan, hem anne hem baba olan Asiye’nin yaşamı, kızı Nergis’in başına gelen felaketle alt üst olur. kaçınır. .

Ek olarak kızını korumak için çocuklarıyla beraber geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkan Asiye, onlara yardım edeni asla tanımadığı Mahir ile karşılaşır.

Onları insani duygularla destekleyen ve otomobiline götürmüş olan Mahir, bu kararın hem kendisinin hem de Asiye’nin ve evlatlarının kaderini değiştireceğinden neredeyse habersizdir.

Mahir’in yardımıyla Demirhan Kalesi’ne sığınan Asiye için bu kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın