Survivor Kim Elendi? 19 Nisan SMS Oylama Sonuçları

Survivor All Yıldız heyecanı devam ediyor. Izleyici elenen adı arıyor. Elenen Survivor All Yıldız 2022 günün en oldukça aranan aramalarından biri miydi? Pekala; 19 Nisan’da Survivor All Yıldız’da kim elendi? Adaya kim veda etti? Haberin bilgileri Gürerationgazetesi.com’da!

Survivor All Yıldız 2022’de heyecanım ve kıyasıya mücadelem hız kesmeden devam edecek. Bu hafta tüm dokunulmazlık maçlarını galibiyetle tamamlayan Ünlüler ekibi, Survivor gündemine de damgasını vurdu. Başarı göstermiş bir haftanın peşinden Ünlüler ekibi, bu haftayı hiçbir sporcu kaybetmeden tamamladığı 18 Nisan’da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanmıştır. Bu sonuçlardan sonrasında, Gönüllüler takımının bu hafta fena sonuçlar sebebiyle onlardan ayrılmış olduğu açıktı. Pekala; Nakavt potasına ulaşan adlar kimler? 19 Nisan’da Kıtlık Adası’na kimler gidecek? Survivor (* 19 *) Adası Nedir?

Survivor (* 19 *) Adası Nedir?

Survivor’ın 2022 All Yıldız sezonundaki yeni eşya, sezonun başlangıcından bu yana en dikkat çekici şey. (* 19 *) ada olarak adlandırılan bu ada, terkedilen gemideki adı Acun Ilıcalı olduğundan adeta cezalandırılıyor;

“Bundan sonrasında dört dokunulmazlık olacak. Bundan sonrasında, performansı kazanan dördüncü kaybeden talibi belirlemeyecektir. Bu haftadan itibaren atılmayı bekleyen adlar bir seyahat oluşturacak. Gideceğiniz yerin adı kıtlık adasıdır. Ada için şartlar (* 19 *) aşağıdaki gibidir:

Adada 24 saat yalnız kalacaksınız. Teknik ekipte kimse olmayacak, ev yok, bir tek bir battaniye ve sen. 24 saat içinde kimse yok, konuşabileceğin tek şey {{güvenlik kamerası}}. Kimselerle konuşmadan 24 saat geçireceksiniz.

Ateş etmek daha uzun sürerse ekibinize katılabilirsiniz. Bir avuç pirinç ve sınırsız oranda su olacak. Güvenlik kamerasına işaret veriyor ve günün belirli saatlerinde konuşuyor. Bu şartlar altında geceleri evsiz bir ortamda yaşayacaksınız.

Yakınlarda bir sıhhat ekibimiz olacak. Sizi dinleyeceğiz ve rezervasyon olmayacak.” kelimelerle anlatılır. Ayrılan adaylar için yorucu bir gece olan tamamlanmamış penaltıda 19 Nisan’da devamsızlık adasına hangi adların konulduğu garip oldu.

19 Nisan’da (* 19 *) kimler ziyaret etti?

Survivor All Yıldız’da bu hafta 4 isim nakavt potasına çıkarak Yokluk adasına gitti. Bu hafta tüm dokunulmazlık maçlarını kaybeden gönüllülerden oluşan ekipten; Evrim, Ayşe ve Nisa kıtlık adasına doğru yola çıkarlar. Dün gece kaybetmiş olduğu dokunulmazlık maçının peşinden konsey tarafınca adı verilen Yağmur, kıtlık adasına liderlik etti.

Survivor kovuldu mu? 19 Nisan 2022

Survivor gönüllüler takımında elenen Evrim, Ayşe, Nisa ve Yağmur, adanın takipçilerine hangi ismin veda edeceğini merak ediyor. Pekala; 19 Nisan 2022 Survivor’dan kimler ayrıldı?

Adaya veda eden isim bu akşam SMS oylamasıyla açıklanacak. Halka açık oyundan kimin isminin çıkmış olduğu merak mevzusu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın